MasterChef 8×03

MasterChefA je to tady. Tajemná bedýnka začne pěkně zvolna a dokonce se objeví první rebel! Titulky pro vás přeložila Kamča.

Předchozí díl MasterChefa Další díl MasterChefa • Komentářů: 9

  1. 0
   0

   Díky za překlad. Kupodivu mně to baví i se změnou porotců.Zatím se moc nikdo nekasá , tak to snad přijde aby nebyla nuda.

  2. 3
   0

   OK, tak si po 3. díle zahodnotím.
   Začnu hezky. Oceňuji snahu tvůrců po letech přijít s trochu markantnějšími změnami. Pro mě byl Masterchef o reality show jen z poloviny. Hlavní jsou ty jídla. 🙂 Jestli se na to někdo kouká bez jídla před nosem, tak respekt. 😀 Probouzí to apetít jak hrom. To je konstantní od 1. série.
   Bohužel režie a střih naprosto nezvládá a výsledkem je totální předvídatelnost. Zatím mám problém najít si favorita. 🙂 Mírné sympatie držím pro redneck lady. Objevením se všehovšudy v jediném záběru se dá každopádně tušit, že za polovinu se dostane určitě.
   Klasicky díky za překlad. 🙂
   2Kadimíra: Čistě na základě nicku soudím, že znát se osobně v dětství, budem nejlepší kamarádi. 😀 Hannah (Omylem jsem to napsal pozpátku.) se netváří jako štěně, ale má evidentní zácpu.

  3. 0
   0

   Nevíte někdo, kdy se natáčí ty komentáře soutěžících v zákulisí? Po jednotlivých úkolech, dnech, týdnech, po celé soutěži? Asi by mi nebylo úplně příjemné říkat, jak tu soutěž hodlám vyhrát a jsem nejlepší, když už bych věděla, že jsem pryč. 😀
   Jinak taky vám výraz Heather permanentně připomíná smutné a zatoulané štěně?
   A souhlasím s Hanach. Jen čekám na moment, kdy uvaří kuře s rýží, protože to prostě dobře šmakuje a ne jako poctu naprosto všemu možnému.

    1. 4
     0

     Většinou to natáčejí po skončení soutěže, pokud možno ten samý den, aby měli soutěžící stejné oblečení, a ano, je to tak, že i když ze soutěže vypadnou, tak při těchto dotáčkách musejí dělat na kameru takové to namachrované „a teď to všem natřu!“. Normálně u toho s nimi sedí dramaturg a instruuje je, k čemu se daná dotáčka vztahuje a co zhruba se má říkat. Tedy ne že by to byl vyloženě scénář, ale řeknou „Hele, Johne, teď nám na kameru řekni, jaký jsi super kuchař, že vyhraješ celou soutěž a co si myslíš o Jackově kuchařském talentu.“

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.