MasterChef 7×17

MasterChefČtyři kuchaři, sedmnáct kritiků a jedna velká novinka…

Předchozí díl MasterChefa Další díl MasterChefaKomentářů: 12

 1. 17
  1

  Vzhledem k tomu, že úkol byl: „Replicate the dish“, tak David těžce nesplnil úkol. Dle jeho uvažování „je to jen o masu“ se vlastně na všechno ostatní mohli vykašlat a soustředit se jen na maso.

  Gordona respektuju ale tohle byl těžkej bullshit už jen to jak mu utíral zadeček když se to děťátko rozbrečelo a utíkalo z kuchyně.

  1. 2
   0

   Napadlo mě přesně to samé, co Vás. Když půjdu do restaurace, tak chci komplet jídlo a ne jen něco, že. Gordona si vážím, ale tady to pěkně (promiňte mi moje výrazivo) posral.

 2. 9
  0

  Děkuji za titulky!!
  Tušila jsem, že Tanorie nedojde do finále, dokonce jsem si říkala, že měla už dávno vypadnout, přesto jsem jí ale dnes držela moc palce. Dnes mne překvapovala a podle mne měla ten souboj vyhrát. Bylo to sice o masu, jak říkal David, ale ona měla všechno na talíři, nic zásadního jí nechybělo a přílohy měla dobře udělané, ne polosyrové jako David. Ten několik věcí ani nenandal, neudělal, protože se věnoval masu. Jasně že ho chtěli ve finále od počátku, proto ho přemlouvali, aby se vrátil, když zdrhnul z kuchyně! Přitom já bych např. při hodnocení přihlédla k tomu, že to on zkazil-nedodělal kachnu…. A říkám si, jak mohl David hrát pokr… a prý úspěšně, hmm. Pořád fandím Brendi.

 3. 0
  0

  Odešla osoba kterou jsem čekal že dnes odejde každopádně ta novinka bude hodně zajímavá a už se těším na příští díl 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *