MasterChef 7×10

MasterChefTýmový úkol se odehrává na farmě a soutěžící si ingredience budou muset doslova vydolovat ze země. A vyřazování určitě opět většinu z vás překvapí.

Předchozí díl MasterChefa Další díl MasterChefa • Komentářů: 21

  1. 2
   0

   Síce ma jej tie hnusné tanečky srali ale kuchárka bola výborná a ešte na taký vek škoda, že nemohla zabojovať o výhru určite by mala jednoduchšiu cestu a uplatnenie. Ale irónia ako sa to všetko zvrtlo. Posmievala sa Nathanovi, že pôjde domov a nakoniec sa to obrátilo. Náhoda? Nemyslím si. Blbé keď pre takú hlúposť ako 3 sekundy. Myslím, že už tam boli iné prešľapy len teraz to cukrárke vyhovovalo tak ona naliehala na nich ( asi sa cítila ohrozená, lebo konkurencia riadna ) Ale Nathan ten už tam dávno nemal byť. Mám pocit akoby sabotoval iných ak mu ma niekto rozkazovať tak zo nezvláda a ma debilne otazky. Akože fakt nevedieť ako nakrajat paradajku??! To tam fakt nemá čo robiť. A ešte ako jej vraví netrieskaj po mne ( pritom mu to povedala normálne) hlavná vec ked on bol šéf vôbec ,, nevrieskal“. Nespraví šalát a bude sa kukať ako vyorana myš. Nečudujem sa, že mu vraveli, že je decko. Podľa mna je aj gay.

  2. 1
   3

   Tak to jako sorry, ale došla jen o 3 sekundy později a měla to nejlepší jídlo! Ta nepříjemná a namyšlená ženská co to hodnotí s Gordonem, jim to tam podle mě jen kazí… Už když se jen podívá, tak říká, jsem čubka a umím to nejlíp. Nechápu jak taková anorektička, může hodnotit jídlo, když jí jenom mrkev a sálat. Tak to byl můj názor 🙂

  3. 5
   0

   Tak to jsem teda nečekala, nemuseli ji hned vyhodit, ale mohli to udělat tak, že v dalším kole by šla na 100% do vyřazování, i kdyby nemusela…a mohla se ještě obhájit. Doufám, že se tam teda ještě vrátí, jak dostanou druhou šanci ti vypadlí

  4. 3
   0

   Tak tímto verdiktem si to Christina u mne „polepila“. Ano vím, pravidla jsou pravidla, ale 3 (TŘI) vteřiny navíc proti syrové klobáse…. Mrzí mě to. Nicméně, je to soutěž, že. Já ale vím, kdo vyhraje, vždy si to vygoogluji a pak sleduji jak ten dotyčný prochází. Jen by měě zajímalo, jaky by se v tomto vyřazovacím testu vedl Nathan.

  5. 4
   0

   No , je fakt , že jsem hodně čekal , jestli opravdu porotci dodrží pravidla , nebo si najdou skulinku. Nicméně , zbývá 10 kuchařů a díl s comebackem již vypadnuvších se dá celkem spolehlivě očekávat.
   A Nathan je možná schopný dobře uvařit ,ale očividně nedokáže pracovat v týmu a nést odpovědnost. Takový spoluhráč je potom za trest.

  6. 0
   0

   Nikde se nedají nalézt jiné torrenty než na dvojdíl s07e10e11, prosím tedy o upřesnění zdroje na samotný díl s07e10. Děkuji.

  7. 0
   0

   Tbh, mohli být fér, už tu featuru taky dřív vytáhli a ne v tak pasující situaci, a mohli ju postavit H2H proti té nejhorší.
   Na druhou stranu moudrá byla jak sova z medvídka Pů a pak to takhle zeslonila. ))) Karma.

  8. 0
   0

   Ahoj, moc díky,
   prosím o přesnější název zdroje, nemůžu najít odpovídající, ( jestli je to FUM, W4F a nebo jiny).

  9. 6
   0

   Ajve pravděpodobně pospíchal, když psal úvodní dvě věty 😀 No každopádně díky za překlad samozřejmě. Vyřazování bylo dá se říct spravedlivé. Ani k němu totiž nemuselo dojít vzhledem k porušení pravidel, nicméně je jí škoda. Podle mého se ale určitě ještě vrátí a možná to dotáhne daleko, a to v klasické druhé šanci, až budou vařit ti, kteří vypadli. Jinak hodnotím kladně, že už to není co druhý úkol pečení nějakých dortů, keksů, moučníků…evidentně si vzali z předchozí řady ponaučení. A ještě dodám, že Nathan tam už dávno nemá co dělat…

   1. 1
    4

    Myslím, že to přišlo na vrub i tomu, jak se posmívala Nathanovi. Nemůže za to, že je mladej a dle mého názoru toho tolik nezvrtal. A důležité je také to, že Nathan ještě nikdy nevypadl ve vyřazovacím testu. Takže to asi až tak slabej článek nebude.

    1. 5
     0

     Tak ona je přece taky mladá a myslím si, že od sebe věkově nebudou daleko. A upřímně, já se začal smát tak samo, když se Nathan v uvozovkách naštval a strašně chtěl ostatním něco říct. Bylo to až trapné v jeho podání, když se nervnul a vyjel po ostatních. A já si naopak myslím, že toho zvrtal dost. Měl na starost přílohu a ta zkrátka došla, za což neměl odpovědnost nikdo jiný, pominu-li kapitána. A to že v polovině servisu dojde příloha, to je myslím si dosti na pováženou. Nicméně Tvůj názor respektuji a dík za odpověď 😉

    2. 10
     0

     Tak ono nikdo nemá rád, když se mu lidi smějou za zády do očí… No reakce Andrei na Nathanovův výbuch ukázala, že ona je ještě dítě, které není dostatečně zralé na dospělou soutěž. Byť uvařila sebelíp, takto jsme se posmívali ve čtrnácti na základce… Nathan do kazí, jasná věc, ale ona o svoji důstojnost přišla úplně zbytečně.

    3. 0
     0

     Heh, Sekvojo chápu co chceš říct, ale přesto mě pobavilo spojení „za zády do očí“ 🙂 Mě osobně Andrea lezla na nervy skoro stejně tak jako Nathan, ale musím říct, že mi ji bylo upřímně líto. Pokud pominu její charakter, je to talentovaná kuchařka. Nicméně, kdyby ji porotci nevyloučili, byla by tam pravidla pro nic za nic. Každopádně jsem přesvědčená o tom, že se ještě vrátí.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.