MasterChef 5×11

A je tady další díl. Klasická tajemná bedýnka má tentokrát zpestření ve formě volby. Titulky pro vás přeložila Kamča.

Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefaKomentářů: 25

 1. 0
  2

  Chtějí aby to jídlo vypadalo stejně? Well, tak proč jim porotci dávají k dispozici celý sklad a nedají jim jen ty základní suroviny, které jsou potřeba na to jídlo, když nechtějí žádné speciály a podobně…

  1. 3
   0

   Protoze i to je umeni. Zabojovat se sebou samim a udelat to co chteji lide.. + zjistit jake potraviny v tom jidle vlastne jsou.

 2. 0
  0

  Jak jednou napsal Ben Starr, pro soutěžícího v této soutěži je největší trest to vyhrát… Byla bych radši, kdyby můj favorit vydržel déle, ale co se dá dělat 🙂 jsem zvědavá příště na týmový úkol, kde proti sobě budou stát dvě naprosto rozdílné postavy – sebevědomá Courtney (schválně jestli si na trávník vezme podpatky) a uťáplá Jamie.. bude to určitě zajímavý díl 🙂

  1. 0
   0

   Že váháš. Ta by si ty boty na podpatku zabalila i na výpravu na Mount Everest, kdyby tam byly kamery 🙁

 3. 0
  0

  No bylo dopředu jasné, že kdo ty těstoviny udělá jinak, než na italský způsob, je na cestě k vyřazení. U Francise byla největší chyba (za kterou draze zaplatil), že experimentoval tam, kde neměl – Joe je na to dost háklivý. Můžou uvařit i jiné jídlo na italský způsob a to je v pořádku, ale pokud se někdo pokusí udělat italské jídlo na jiný způsob, okamžitě je to špatně. Můžu souhlasit, že to Daniel úplně nevychytal s ochucením a kombinací chutí, ale protože to udělal na asijský způsob, tak ho předem odsoudili (a ty řeči o vínu – tak proč ho tolik narval do svého košíku v jednom z minulých úkolů?).
  Sice neukázali všechna jídla, ale to že vyhrála dvě jídla, která téměř dokonala napodobovala originál, asi není náhoda. 🙁

  A pokud jde o vyřazení, tak měl jít jednoznačně Willy. Možná na začátku uvařil pár lepších jídel, ale od té doby je dost průměrný až podprůměrný.

  1. 1
   0

   Tie dve jedlá od nich požadovali. Niekoľko krát to spomínaly. K vínu. Je rozdiel použiť ho dobre a zle (zle ako ho použil Daniel).

  2. 0
   0

   Presne, taky mi to tak prislo… ad Willie protoze se celkove od ostatnich odlisuje (nemluve ze je cernej a sympatickej) tak si ho nemuzou dovolit vysoupnout a jeste par dilu si ho ponechaj

 4. 0
  0

  Tak to byl nice okamžik, jak si Jaime poskakovala zpátky na stanoviště 😀 Nicméně,můj oblíbenec vypadl, tak komu teď fandit?

 5. 0
  0

  Leslie je prostě ten typ, co vyhrává celou soutěž.. Umí dělat rozruch, je na něm vidět vývoj kupředu, umí udělat šou (jako při předávání válečku). No, a hlavně taky umí vařit.. Nepřeju mu to, je mi nesympatickej, ale je to prostě kandidát na celkový vítězství.

  A co se týče dnešního rozhodnutí? Myslím, že měl jít big Willie, nehledě na to, že toho kluka skotskýho jsem měl fakt rád 🙁

 6. 0
  1

  Willimu jeho jídlo vyplivli a přesto nevypadl. A to udělal jako jedinej dezert 🙁 , proč nevypadl? Francis Joeovův pokrm přeci tolik neupravil aby to bylo na vyhazov. Něco se mi v této epizodě hodně nezdálo a rozhodně si nemyslím, že měl zrovna vypadnout Francis.
  I mystery box byl velmi zvláštní, když Joe vyjel po Leslim, poté ho šoupli mezi top 3 a nakonec ho nechali vyhrát.
  Doufám, že příští epizoda bude alespoň trochu fair play, jinak už fakt mám ponětí, že je celá soutěž nahraná včetně toho, kdo má vypadnout a kdo bude Master Chef. Ano má to být pořádná show, ale všechno má někde své meze.

  Jestli hodně spoileruju, tak se omlouvám, ale jinak to napsat prostě nešlo.

  1. 1
   0

   Všimol si si, že medzi tým ako Joe Lesliho zdrbal, a tým ako jedlo prezentoval ubehol nejaký čas? Počas ktorého mohol Lesli svoje jedlo trocha upraviť? Porotcovia ochutnávajú jak počas varenia, tak aj po varení. Potom si to prejdu znova, ovoňajú, ochutnajú, a potom vyberú troch, z ktorých vyberú výťaza? Mimochodom, Danielovo jedlo tiež vypľul, takže by som to až tak vážne nebral. Čo sa týka Francisa, mal si možnosť to jedlo ochutnať alebo rovnako ako ja, si sa mohol len pozerať?

  2. 1
   0

   Pokud si viděl minulou sezónu a četl ten rozhovor, který se tady v překladu objevil, tak ti musí být jasné, že fair play je to poslední o co tam jde. Sice se samozřejmě snaží, aby to tak vypadalo, ale někdy je to tak zjevné, že to nejde přehlédnout.

  1. 0
   0

   tam bych si dovolil tvrdit, že Kamča interpretovala narážku na nějaký zoufalý podnik, což si spíš jako Češi představíme pod tou smaženou „Čínou“ v zapadlých podnicích u nás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *