MasterChef 4×18

Zbývá šest soutěžících, ale dnes vařit nebudou, tak se tedy bude dít? Pokud sledujete „uvidíte příště…“ už jistě víte. Výsledek dnešního kulinářského boje bude natahován až do extrému, ale čekat na něj budete se zatajeným dechem. Jak se vám to dnes líbilo?

Předchozí díl MasterChefa Další díl MasterChefaKomentářů: 63

 1. 1
  0

  Bime sa mal rozhodne dostať ďalej… (nemyslím v tejto časti ale celkove)… má talent aj srdiečko ♥ 🙂

 2. 1
  0

  Už od začátku dílu přemýšlím, co se dá pokazit na volským oku a oni mu z 27 nechají 8… 😀 Takže asi všechno!
  Jinak Lucca je frajer, pokaždé pobaví…
  Za titulky dík… 🙂

 3. 1
  0

  Bri je sladká omg asi ji miluju 😀 jinak,teď dělá modelku a je ještě větší kost než v MC

 4. 0
  0

  Jen skromnej dotaz pro překladatele je to jen dotaz žádný rejpání nebo tak aby se do mě někdo zbytečně nepustil. Proč je to u nás o tolik dílů pozadu když se dodržuje týdení perioda ? Proč nejdete soubežně s vysíláním v us ?

  1. 0
   0

   Protože začal překládat později. V USA už běžel 6.díl se mi zdá a teprve pak začal Avjong překládat 🙂

   1. 0
    0

    a navíc v USA se někdy vysílaly hned dva díly za večer 😉

   2. 0
    0

    Oprava… Začal jsem překládat ten den, kdy vyšly EN titulky (tzn. o pár dní pozdějc) a musel jsem je udělat navíc já, protože se k tomu nikdo jinej z Addic7ed.com neměl (ne, nedělal jsem to z odpolechu, ale z hotového scriptu, který se sice tvářil jako titulky, ale bylo potřeba udělat spoustu úprav v časování a opravit malá/velká písmena). A hned od začátku to v USA vysílali po dvou dílech naráz.

  2. 0
   0

   Aha aha tak to jo každpádně díky za práci ! Já jen že sem potom nepátral jak to běží v US a jako na svini sem koukl na fb masterchefa takže bylo vymalovano 😀

 5. 0
  0

  Haha, Jordan v čase 7:23 😀

  Keď Gordon povedal „Your time starts…now.“, Jordan si asi zapol stopky na jeho neviditeľných hodinkách 😀

  1. 1
   0

   Mě přijde že je to vnitřní vtip pár lidí na balkónu. Protože Gordon vždycky dělá tenhle pohyb když pak čumí na ty horní hodiny.

 6. 0
  0

  U smažení volských ok se soutěžící zjevně nechali vyhecovat k rychlosti a zapomněli na kvalitu.

 7. 0
  0

  Tak v první řadě to dneska Jessie a Natashe slušelo, to je první plusovej bod 🙂

  Doufal jsem v Eddieho, to byl sympoš, ale tak co aspoň budou mít Bri s Krissi zase líbánky (polib mi prdel atd.) a bude se čemu smát 🙂

  Jinak jak tam Krissi dycky mluví v tom skladu mám pocit že usla v solárku 😀

 8. 1
  0

  Přála jsem to spíše Lynnovi, Bimeho zas tolik nemusím (jak James imitoval jeho boxovací gesta, to mě fakt pobavilo!!), nakonec jsem i ráda, že postoupila Bri. Celkem mě ale dostalo, jakým způsobem krájela toho lososa, to bylo prostě něco tak…hrozného!!!

   1. 2
    0

    „V komentářích se řeší dění v aktuálním dílu“ Je to HNED pod videem ČERVENĚ.

   2. 0
    0

    Nejnovější komentář je (alespoň u mě) vidět bez scrollování hned po načtení stránky. Myslim, že by nebyl takový problém napsat to co si napsal, ale beze jmen.

  1. 0
   0

   Tak teď si napsal pěknou blbost. Vysvětli mi jak ti může jít vidět první komentář. To bys musel mít monitor jak dveře od lednice..

   1. 0
    0

    Nebudu se s tebou dál hádat, mám v prohlížeči nastavený zmenšení stránky, aby se mi vešlo na obrazovku víc textu….

   2. 0
    0

    To ale pořád neznamená, že si musíte přečíst komentář. Je zde jasně napsáno, že aktuální díl se řeší v komentářích. Nechápu jak můžu nést vinu za vaši chybu.

 9. 2
  0

  😀 všichni soutěžící strašně překvapený tak že jeden si na sebe vzal oblek, druhá šaty s rozparkem až do nebes, ta co se sotva valí v normálních botách si vezme lodičky …hmhm a rozhodně to netušili že dnes budou dělat, to co dělali..:D 😀

  1. 1
   0

   Možná jim jenom řekli, aby se pěkně oblékli, že půjdou někam do luxusní restaurace nebo něco podobného.

 10. 0
  0

  tak na vykonstruovaný drama jsme už snad všichni zvyklí, bylo jasný, že tenhle díl dřív nebo později příjde :)…Bri je fajn, Natasha killer master a Lucca sympaťák jak sviň, ta jeho angličtina 🙂

  Tak jako u každýho dílu moc dík za titule 🙂 Mějte se fajn 😉

 11. 0
  0

  Taková škoda vajec. O talířích nemluvě.

  Jinak otázka mírně mimo: Slyšela jsem, že v době, kdy muslimští radikálové před pár dny zaútočili v Nairobi na obchodní centrum a zabili tam několik desítek lidí, se přímo tam zrovna natáčel Master Chef junior – nevíte o tom někdo něco?

  1. 0
   0

   Moje manželka je z Nigérie a tuhle zkušenost s fanatickými muslimy tam řeší téměř deset let. Bohužel, ale je to skutečně pravda. Od ní vím, že ty krysy využily plného obchodního centra k útoku. Je to paradoxní, ale MCH bohužel přiláká i tohle zvěrstvo.

   1. 0
    0

    A nestalo se někomu ze štábu soutěžících atd nic? Jsou v pořádku?

   2. 1
    0

    Na to jde jen opět říct OMG. Co takhle si zjistit nejdříve fakta! Masterchef je původně britský pořad a originál je už z roku 1990 a odvysílalo se asi 11 sérii. Pak se znovu začal vysílat v roce 2005 a byl upraven pro BBC. A pod dodnes užívaným logem se rozšířil do mnoha zemí na celém světě. V USA se dvě série podobného pořadu vysílaly v letech 2000-2001, ale tato pod taktovkou Gordona Ramseyho až od roku 2010- proto teprve 4. série. A to, že se v tom obchodním centru v Keni točily díly MC (nejspíš keňská verze) tedy nebylo nic zvláštního.

 12. 1
  0

  Nemám problém s tím, jak to dopadlo, jelikož to vyhrála osoba, která jako jediná na plnou hubu dokázala Krisse říct co si o ní myslí, když ostatní drželi hubu a krok.Jak řekla Natasha, když rozhodovali o tom, kdo se pujde eliminovat – „je chytrá a přemejšlí o tom co a jak vaří“(nebo jak to bylo, už je to dýl 🙂 ) a myslim si, že právě z toho mají někteří jedinci strach. Každopádně jako nejslabší vidím Krissu, ted už je jenom otázkou, jaká bude strategie, jako necháme tam tu slabší – tu porazim, nebo naopak 🙂 Díky za překlad.

  1. 0
   0

   Sám si debi… I kdyby to byl spoiler ci jen jeho tipovka tak neřeším.. Proč mám věřit nějakému komentáří? Kdyby jsem omylem klik nějaký odkaz na video či obraz a viděl důkaz tak to je vyloženě v pič… To že uvěříš komentu tak jsi dement s velkym T na konci 🙂

 13. 2
  0

  Zdálo se to jenom mně, nebo dneska Krissi vypadala jak přejetá parním válcem? =D

  A když už se teda vrátila ta vegetariánka tak doufám, že to bude ona, kdo pošle v nějakým úkole tu Kriss domů =)

  1. 0
   0

   Posledních pár dílů mi více soutěžících připadá nějak vyklidněných. Asi únava. I ta Natasha uz věnuje energii jen na soutěžení a ne na konflikty s ostatními 🙂

 14. 0
  0

  Moc se o ní nemluví, ale všimli jste si nejednou těch neskutečně jedovatých výrazů Natashy? Brrr ……..

 15. 0
  0

  Co se týče výběru, tak se myslím ukázalo, že Gordon opravdu dokáže rozpoznat jestli na to ten dotyčný má a nebo ne. Jen mě trochu zarazilo, že nevzali zpátky Eddieho. Upřímně si myslím, že Lynn byl odvařenej už dávno (musím říct, že to jeho věčné pocení se a utírání mi fakt nechybělo) a Bime byl jen takový nástřel – jednou se mu něco povedlo, ale jinak spíše průměr.
  Kdybych mohla rozhodovat já, tak by kandidáti byli:
  Bri (ať si říká, kdo chce co chce, umí vařit a to i maso i když je vegetariánka)
  Eddie (rozhodně velmi dobrý kuchař)
  Kathy (ta by si rozhodně zasloužila druhou šanci za tu menší sviňárnu co ji provedli při vyřazování z Luccou)

  1. 0
   0

   No žádná změna, provedli to i minule, takže se to dalo čekat. To aby si ti zbývající moc nemysleli, jak to mají v kapse, když se někoho zbavili. No znáš to vyhodíš ho dveřmi, vrátí se oknem… 🙂 🙂 🙂 🙂

  1. 0
   0

   Neboj sehnali je ve výprodeji – výhodná koupě cent za kus při minimálním odběru 100 ks 🙂 🙂 🙂

   1. 0
    0

    to jo, ale takový laciný arogantně-plýtvající gesto..

   2. 0
    0

    Přesně. Myslím, že si to rozbíjení mohli ušetřit. Moc by to na impresi ani neubralo, kdyby tam vykydli jen to vejce… a talířky pěkně vyskládali. Bylo by i vidět, kolik volských ok zmařili. Takhle zůstávají jen ta dobrá.

 16. 1
  0

  Zrovna jsem dokoukal 17. díl, hodím si úvodní stránku a hle.. je tu 18. 😀 z ukázek z minulého dílu je mi ale tenhle díl nesympatický.. asiat utírající talíře svým potem.. brejlatá vegetariánka co furt jenom kritizuje.. jedinej koho bych tam chtěl zpátky je Eddie, ale z těchto tří jedinej sympatickej mi je Bime.. tak se jdu podívat na další zklamání jak Gordon a spol. vrátí do hry někoho koho tam nechci.. (nespoileruju, teprve si to video jdu pustit)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *