MasterChef 4×17

Zbývá sedm soutěžících. Jeden z velmi emotivních, ale i opravdu akčních dílů. V USA už MasterChef zná svého vítěze, a proto se vyvarujte jakýchkoliv náznaků nebo vět typu „asi to vyhraje…“. Budu to mazat a popřípadě banovat.

Předchozí díl MasterChefa Další díl MasterChefaKomentářů: 47

 1. 0
  0

  Bol to dobrý charakter.. Jessie mala ísť v minulom kole :D..ale zjavne je dôvod prečo ostala… fandím Natashe je svojská ale holka jedeeee 😀 a potom Jamesovi 🙂

 2. 0
  0

  Hola hej, dík za titulky, ale tu je chybka: na začátku jak se objevují ty rodiny tam říkají, že je neviděli „monthSů, tj měsíce, ne 1 měsíc

 3. 0
  1

  !!!S-P-O-I-L-E-R!!! (vlastně probírám dnešní díl, protože to bylo na konci videa, ale píšu to pro rejpali) Ten další díl nechápu.. měli tam dát všechny vypadlí a ne jen ty tři.. vážně doufám, že druhou zástěru nedostane ten hloupej asiat co utíral talíře svým potem.. a ta vegetariánka brejlatá, taky hrůza, ta mi byla děsně nesympatická a doufal jsem že vypadně několik dílů.. jedinej kdo by mi tam nevadil zpátky je Bime..

 4. 1
  0

  Luca mě příjemně překvapuje každým dílem. Pokud si to pamatuju dobře je v v tomto pořadu podruhe, poprve neprosel ani k prvni zástěře a i druhý pokus byl o fous ale každým jidlem je lepší a lepší, přál bych si aby tam svou lásku měl na balkoně pořád to by byl nepřemožitelný a moc mu fandim.

 5. 0
  0

  Občas si říkám, že Krissi nemusí být tak špatná. Když z někoho chcete udělat špatného – uděláte a když dobrého – uděláte, záleží na šikovných rukách střihačů a jak to diktuje taky režie aby to mělo dějový spád. Titul MCH chtějí všichni a udělají proto VŠECHNO :-).

  1. 6
   0

   Mno, já nevím, ty její hlášky – jako třeba minule (takovýhle holky jsem mlátila na střední… míněno o Bri)… to ve střižně nevymyslí. Ale jinak souhlasím, že se tvrdě manipuluje s divákem… Ale základ k tomu musí poskytnout soutěžící.

   1. 0
    0

    Miško, já si myslím, že Han komentuje aktuální díl, tzn. to, že se Luca snažil vyřadit Natashu a nepovedlo se mu to a Natasha po něm teď půjde, proto napsal Luca x Natasha. Teda aspoň doufám :D.

 6. 0
  0

  Ma nekdo prosim informaci o tom ci bude 5 rada? velmi by me to zajimalo. Naprosto skvela show i kdyz je tohle pro me zatim nejslabsi serie(hlavne co se pestrosti ukolu tyce) tak porad je tam spousta zajimavych lidi a uzasne se na to kouka. Diky za odpoved a preklad.

  1. 0
   0

   Ano bude. Už by se měly brzy začít rozjíždět castingy. Říkal to i sám Gordon po finále a je to i na Foxu.

   1. 0
    0

    nebude ta pádá řada náhodou s těma malýma harantama? tu sérii asi vynechám.. podle ukázek jsou v chování horší než dospělí

 7. 0
  0

  Výraz Gordona v 21:23, když Luca vybral Nataše Krisi k nezaplacení. Každopádně díky za překlad.

   1. 3
    0

    Ok, je mi jasný že to tu bylo napsaný milionkrát, ale sou duševně slabší lidé, kteří to stále nepochopili…
    Komentáře jsou od toho, aby se zde probíralo co se stalo v díle, který je nad komentáři. Pokud by se tu nesmělo mluvit o tom co se v daném díle stalo, myslím, že trochu komentáře ztrácí smysl… Ale moc slov, měl sem to rovnou shrnout jednou větou: KURVA NEKOUKEJ NA TY KOMENTY PŘED TÍM NEŽ SE KOUKNEŠ NA VIDEO TUPČE!

 8. 0
  0

  Teď jsem si otevřel FB a vyskočili na mě dvě fotky, jedna od kamaráda a druhá s vítězem MasterChefa, skuste hádat kterou jsem zrušil.

 9. 0
  0

  09:37 Je psáno „Asi Mikeyův typický oběd, nebo snídaně“. Má tam být oběd, nebo večeře. Já bych určitě Pasta e fagioli nesnídal 😀 😀

 10. 0
  0

  Konečně po dlouhé době absolutní klasika, co potěší… Žádné podivné zvraty proti pravidlům… Každopádně Natasha na to má, ať je jakákoli.. I když Eddieho dnes byla škoda… :/
  Za titulky velký dík!

 11. 0
  0

  v 2. minutě James říká „Magnificent seven“. Překlad je samozřejmě správně o tom žádná!
  Tohle slovní spojení odkazuje na film „Magnificent seven“ nebo-li Sedm Statečných. Nevím, kdo začal tohle šílenství dávat filmům po překladu jiný název, ale bohužel.
  Neříkám, že překlad je špatně, když byl správně, ale trošku pohlcuje význam věty, kterou James řekl. (I když je bezvýznamná)

 12. 0
  0

  super díl! mimochodem mě překvapilo 1. že toho Jessie neví moc o sushi 2. jakou má Luca půvabnou ženu:)

 13. 0
  0

  No není trochu zvláštní, že vyhrál někdo, kdo má evidentně problémy s vařením jiných kuchyní (pokud si vzpomínám nijak nezářil) a mohl se tak vyhnout tomu dost těžkému vyřazovacímu úkolu?
  Jasně je to jen můj subjektivní názor, ale pořád jaksi nemohu překousnout to vyřazování s Kathy (jo ta s tím humrem) 🙁

 14. 2
  0

  Ach to trápne emocionálne okienko na začiatku…ale aspoň ze prasnica nevidela toho svojho zasrana to ma celkom potešila a snáď čoskoro vypadne 🙂

  1. 0
   1

   Nepřeháníš to trochu? Co kdyby někdo říkal zasran tvému děcku? Ať je Krissi jaká je, tohle si nezasloužila.

   1. 2
    0

    hmm ani ne to decko raz bude také ako jeho matka čiže nie a ak mi je niekto totálne nesympatický nedokážem držať emócie.. 🙂

   1. 0
    0

    Věděl jsem, že ti bude nějakej titul držitele blbýho komentáře ukradenej. Spíš jsem si byl jistej tvojí idiocií …..

 15. 1
  0

  Škoda ho. Jediný ze všech ostatních, ze kterého se mi pro jeho charakter nezvedal žaludek …….

 16. 0
  0

  Vidím vaše IP adresy, takže všem spojleristům posílám návštěvu z policejního oddělení. 😀

 17. 0
  0

  Vy to tu teda spoilerujete 😀 Mě osobně to nevadí, já už vím kdo vyhraje. Co si ale počnou ti ostatní? Myslete na ně trochu.

  1. 0
   0

   A? Snad se prvně podívám na video a pak teprve píšu nebo čtu komenty. Pokud to někdo dělá naopak, tak za jeho hloupost nikdo jiný nemůže.

  2. 0
   0

   A co ten červený nápis pod videem. Má to snad být ještě větší, nebo napsané ještě jednodušší formou, aby to pochopili úplně všichni!

 18. 0
  0

  To byl zase teda nervák, to Vám povím 🙂
  Nejlepší pohledy, které mě opravdu pobavily: Eddie v čase 28:52 (tak jsem se napětím tvářil i já) a Natasha na Luccu v čase 38:21 😀

 19. 0
  0

  Je ale zajimavý, že ještě nikomu nedali žádnou nabídku k práci, aby u nich pracovali a v prvních dvou řadách to dělali jak na běžícím pásu… A zrovna Eddie byl dost dobrej…

 20. 0
  0

  Dneska Krissi vážně překvapila .. Nevědět, jaká byla ve všech předchozích dílech, řekla bych, že je uplně v pohodě..

 21. 0
  0

  pokud bych si měla vybrat jídlo z „bedýnky“ tak asi to, které vyhrálo. A i když Natashu moc nemusim, ve vyřazování dřela jak kůň takže taky souhlas. Lákadlo na příští díl žádná novinka z předchozích MS takže se těšim na další pondělí jak se to pěkně zamíchá a díky za překlad 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *