MasterChef 11×18

MasterChefTak je to tady, po 18 dílech je zase konec. Řada to asi byla slabší pokud jde o výpravnost, ale snad příští už bude lepší a covid do ní zasáhne méně. Díky všem a pokud byste rádi za tu námahu přispěli, můžete ZDE.


Předchozí díl MasterChefaKomentářů: 12

   1. 0
    0

    To rozhodně chápu a jestli je to alespoň v to do listu jsem vděčný!

   2. 0
    0

    Furt by to nešlo? Fakt klidně pošlu motivaci 🙂

   3. 0
    0

    Ok, tak já ti moc přeju aby jsi si ten čas našel a seriál dokoukal a případně rozkoukal nějaký nový nebo se klidně pustil i do filmu nebo běžného života, moc ti budu držet palce. Jo a taky tě už s tím nebudu otravovat, já anglicky umím a díly jsem viděl, mě to problém nedělá, spíš jsem to chtěl dát do kupy díky přátelům. Zkusím jim to přeložit sám, anglické titulky mám tak to snad s mým překladem přežijí. Přeji ti jen ten nejlepší zbytek dne a promiň, že jsem tě s tím obtěžoval…

   4. 0
    0

    Sem dement, myslel jsem dodělal ne dokoukal 🙂 A abys jakože případně rozkoukal třeba i další seriál nebo film a zvážil jejich překlad. To jen aby jsi mě pochopil. Vím, že toho máš dost a nerad bych ti přidělával starosti s nepochopením jednoho dementa 🙂

 1. 11
  1

  Kelsey mi byla celou dobu nesympatická, víc jsem to přála Suu i Autumn. A upřímně si nemyslím, že se Kelsey začne nějak věnovat vaření na profi úrovni, přece jen má 3 děti a pokud by chtěla vést svou restauraci, tak to není práce jen na 8 hodin denně a jít domů s čistou hlavou. Mimoto, jen se vezla na známých receptech a jistotách. Autumn propojovala italskou a japonskou kuchyni a Suu z pouličního barmského jídla udělala restaurační menu. No nic, nemůže pokaždé vyhrát ten, komu to člověk přál. Děkuji moc za titulky!

  1. 3
   1

   Naprosto souhlasím s tvým komentářem. Měla a mám to stejně. Kelsey mi nebyla moc sympatická, byla pro mne taková „šplhounka“ – nic ve zlém. Prostě takový favorit od počátku, proti kterému pak každému fandíte :-). A tak jsem fandila právě Autumn a Suu. A jsem moc ráda, že se obě dostaly do finále. Víc jsem tedy držela palce Autumn, protože pro mne prodělala hodně velký posun, nezlomilo jí ani vaření se zraněním a i když se tam mluví neustále o její lásce k japonské kuchyni, tak ji necpala všude jako např. Suu svou barmskou. Ta občas plavala, když do jídla nemohla dát „své“ koření, „svou“ chuť. Finále se mi ale moc líbilo a jídla byla všechna úžasná!
   Děkuji za překlady!!!

   1. 0
    0

    To je pro mě právě ten důvod, proč si to zasloužila i celé vyhrát. Možná i pro porotce. Byla nepochybně největší favoritka a dokázala to i ve finále. Já ji fandil celou dobu.

 2. 4
  1

  Páni, to je snad poprvé, co vyhrál favorit! Jakože člověk se stabilně skvělými výkony od začátku série. A hrozně se mi líbí posun v kreativitě a provedení jídel napříč sériemi – každé finále v duchu bezděky porovnávám s Whitneyiným sedmiminutovým kuřetem 🙂 A ty hlavní chody v téhle sérii, to byla potěcha oka. A strašně moc se mi líbila kompozice levandulové panacotty, to vážně bylo umění na talíři. A hrozně bych si chtěla přivonět k tomu Suuinému jídlu, jak tam vychvalovali vůni, protože to mířilo zcela mimo moji zkušenost – neměla jsem ještě nikdy nic pečeného v banánových listech a ani banánový kečup a prostě jsem zvědavá. Jak mi přišla série slabší, tak finále mi to vynahradilo. Díky, moc díky za perfektní překlad celé série!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *