MasterChef 11×11

MasterChefKonečně se trochu rozbíjí jednotvárnopst úkolů a nastupuje něco, co jsme ještě neviděli a kde nás bude opravdu zajímat výsledek. Dokonce i soutěžící bude zajímat, co jim na konci úkolu vyšlo. Týmový úkol je tady!


Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefaKomentářů: 6

 1. 0
  0

  Díky za titulky!
  No na jednu stranu si myslím, že Joseph vařil o něco líp jak jeho partnerka, ale opravdu v tomto díle byl na přes…. Měl si ve skladu dupnout a případně říct, jak se dělají ty palačinky, co chtěl vařit. Snad by jí to dokázal přes stěnu říct. Nebo i při jejím výběru měl pak víc spolupracovat, dát tam svoji myšlenku, nápad… Byl jak, „mouchy, snězte si mne“ a odevzdaný. Jak kdyby spoléhal, že pak případně za špatný výběr jídla vypadne ona. No jo, ale to by nesměl to jídlo pokazit. Proč se tedy nepokusil ho udělat co nejlepší? Prohrál si to zkrátka sám.

 2. 0
  0

  Děkuji za překlad. Škoda, že dotyčný vypadl, protože si myslím, že by to dotáhl dál než protějšek.

  1. 5
   0

   Jako ale pravda je, že mě docela sral s tím přehlíživým přístupem v tomhle úkolu. Jakože „stojí to za hovno, budu hrát týpka nad věcí“ místo aby trošku se zapojil. Dostala ho arogance.

 3. 1
  0

  To byl dobrej díl! A s docela ošemetným vyřazováním – bylo jasné, že podle čí idey se bude vařit, tak že ten nebude vyřazený, protože to jídlo prostě bude mít najetý. Jenže zase hádat se ve skladu, když je na domluvu i posbírání surovin jen pět minut? Vyřazeného je mi líto, jeho jídla se mi líbila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *