MasterChef 10×21

MasterChefDo kuchyně MasterChefa zavítají blízcí našich soutěžících, takže o slzičky a dojemné chvíle nebude nouze. Naštěstí to netrvá dlouho a uvidíte, co vidět chcete – vaření! O překlad jsme se s Kamčou postarali dohromady.

Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefaKomentářů: 9

 1. 3
  0

  Rozhodně je Micah lepší jak Subha.. Ale bohužel syrová ryba v 10. Řadě a už takhle ke konci.. To nemohlo dopadnout jinak, leda by měl Subha taky syrovou.. Pak by vypadl Subha určitě.

 2. 1
  0

  Ta vyřazovací část byla asi to nejlepší, co jsem v Masterchefovi kdy viděl. Napnutej jak kšandy, postprodukčně výborně podchycená episoda: střihy, hudba, jelo se rychle.

 3. 4
  1

  Obávám se, že Subhu budou tlačit hoooodně vysoko, možná až do finále (bohové, jen to ne!). Z Indů se totiž snad nikdo nedostal tak moc daleko – vesměs to byli unylí hindští vegetariáni, co nezapomněli říct v každém díle tisíckrát, že jsou vegetariáni (a tím byli hned zkraje extra protivní). Takže ho tlačí, aby to bylo vyváženě korektní. Můj dojem.

  Jinak to přeju každému z nich, kromě Subhy. Nějak toho chlapa nemůžu, jak se dělá, že je chytrý, vystudovaný, přitom nezvládá základní instrukce.

  1. 3
   0

   Subha, co? Už posledně jsem psal, že už na něj dojde a ono ne. Ve velmi malém okamžiku bylo vidět, jak to na ten talíř doslova kydá a i přesto jde dál. Musím s Vámi souhlasit, že ho tam tlačí za každou cenu.

 4. 2
  0

  Dneska to byl úplně jinak sestříhaný díl, všechno šlo nějak moc rychle, pořád hraje hudba, příliš mnoho střihů. Jako kdyby se jednalo o nějaký zkrácený sestřih celé epizody 😀 .
  Tato epizoda ale i přes to všechno byla snad nejlepší ze všech, a těším se, co nás čeká příště 🙂 .

  1. 0
   0

   zrovna jí já fandím (kromě subhi) nejmíň. Přijde mi strašně tuctová. Její jídla jsou vesměj jen maso + příloha. Krásně to bylo vidět v tomhle díle… Upřímně nechápu, jakto, že šla nahoru. Myslela jsem, že se musí shodnout a Joe jí to jídlo (po právu) zkritizoval a stejně je zachráněná? Byly tam jiný jídla, který nebyly kritizovaný, byly jen pochválený a nahoru nešly. Weird.

 5. 6
  0

  Bylo mi Micaha líto. Už byl rozhozený z prvního kola a ve vyřazování se to jen prohloubilo. A to jsem si na začátku říkala, že ten vyřazovací test podkopne nohy Subhovi. Ale jsem ráda, že si ho Gordon vezme pod křídla a určitě se ještě vyšvihne, v 19 letech skvělý výkon.

  1. 1
   0

   Je mladej, život má před sebou, určitě to dotáhne dál než Subha, ten mi přijde, že nějak jen proplouvá a nic pořádného neukázal…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *