MasterChef 10×07

MasterChefKuchyně MasterChefa ožije jistým dezertem, který možná vypadá jednoduše, ale jak to tak bývá, dezerty jsou věda!

pokračování:

Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefaKomentářů: 7

 1. 2
  0

  star anise je badyán, občas v překladu utekl nějaký časový údaj (11 měsíců/11 let, sekund/minut). Ale dívat se na to dá, když si člověk odmyslí ty americké trouby 🙂

 2. 2
  2

  Vše je to jen show s předurčeným vývojem. Natáhnout jeden díl na dva vydělá více. Ale i tak je to mnohem lepší než napodobenina v ČR.

 3. 5
  0

  Nemůžu si pomoct,ale pro mě je tahle řada prostě zklamání. To rozdělení,že buď se dělá úkol,bedýnka nebo eliminace podle mě ubírá na spádu. Celý díl pečou jeden koláč, takže sestřih toho,jak se sesypávaj,pak jich půlku pošlou nahoru bez hodnocení a pár jich přinese koláč dopředu…..jedinej,kdo to zachraňuje je Joe (btw Gordon je nějakej oteklej 😀 ). Když to srovnám s předešlýma řadama,tak je to pro mě prostě o level níž a nuda 🙁 A Ewan byl snad nasazenej,stejně jako ty scénky s ním

  1. 8
   0

   Trochu souhlas, vždycky jsem byl zvyklej na mystery box a pak na eliminaci. Teď díl začne, že někteří jdou na balkon, někteří zůstanou dole a člověk má v tom celkem bordel. Já mám problém spíš se Shubou. Když připravoval tu růžovou vodu nebo co, tak olizoval lžičku, kterou následně znovu namáčel a znovu degustoval ( 18:55 ) 😀 . Jak nehygienické. Ale není snad dílu, kde by se někdo nesesypal a na konci měl to nejlepší jídlo večera 😀 .
   Ale opět nesouhlasím s Gordonovou hláškou, že mají před sebou ty nejlepší domácí kuchaře ze všech sérií MasterChefa. Od začátku dělají takřka základní chyby (např. neochucení masa před grilováním, totálně zmršené naporcované kuře, drtivá většina nikdy nevařila/nepekla dané jídlo co jim porotci zadají, vegetarián co plive jídlo do koše – nic proti němu, ale z pohledu porotce bych měl strach to maso vůbec po něm ochutnat , nemají zkušenosti s dezerty, … ) .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *