MasterChef 10×05

MasterChefMinule to skončilo velkou neznámou. Nyní se konečně dozvíme, kdo neprojde vyřazovacím úkolem.

Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefaKomentářů: 4

 1. 1
  0

  No… Zatím zdaleka nejhorší řada. Předně, kuchaři vaří hůř a jsou totálně bez nápadu. Snad v žádnym předešlým díle to nebylo tak zoufalý. O to vtipnější je, jak furt dokola omílají, že je to DESÁTÁ ŘADA!!! Ne, není. I kvůli tomu, že Gordon se utrhl ze řetězu. Jen on, on a on. Krásně to bylo vidět na jídle toho Inda. Gordon tam začal vyšilovat, jak je to hnusý. Joe něco zakuňkal, že to vypadá dobře, ale nikoho to nezajímalo. Wtf??? Co se s nim sakra stalo? Chovat se takhle od začátku, tak na MC vůbec nekoukám.
  PS: a ještě se vrátím k účinkůjícím. Většina vypadá a vaří jak chráněnci z chráněný dílny. To je snad poprvé, kdy v pátém dílu nemám žádnýho jasnýho favorita.

  1. 0
   0

   A btw, celý díl o vyřazování? Co to je? A ještě vaří jídla jak já kdysi na koleji 😀 smažený kuře s kaší/přílohou. A tohle roztáhli na 40 minut.
   S tímhle přístupem ať radši už 11. řadu nedělaj…

 2. 4
  0

  Prej jste 18 nejlepších domácích kuchařů v Americe, ale podělat bramborovou kaši a udělat omáčku, co podle porotců vypadá jako zvratky 😀 ? Chápu je to ve stresu s časovým omezením, ale rozhodně bych je nenazýval 18 NEJlepších domácích kuchařů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..