MasterChef 10×02

MasterChefKonkurz pokračuje, pár dojímavých příběhů samozřejmě taky, ale příště se už vrhneme na pořádné úkoly! O titulky se postarala Kamča.

Předchozí díl MasterChefaDalší díl MasterChefaKomentářů: 4

  1. 0
   0

   Mohl, ale bylo by to dost pracný. Já vím, než člověk sjede dolů, je to doba. Možná tam přidám odkaz, aby to sjelo dolů automaticky.

  1. 2
   0

   Ano, také jsem spokojená. Melounová slečna s tou její zdravou výživou mi přišla fádní a mám ráda pestrost, ne jen jeden směr. Miluju saláty a ryby, ale také pečenou kachnu se zelím, br. knedlíkem a pivem. Tyhle typy moc nemusím.

   Slečna „dala jsem výpověď a prodala jsem dům“ mě vyloženě štvala. Je snad dospělá, svéprávná, její volba. Nedej bohové, že by prošla a pak bych musela u každého vyřazování poslouchat: „Mě nemůžete vyloučit. Já tu musím zůstat. Podala jsem výpověď a prodala jsem dům! Obětovala jsem tomu všechno!“ A touhle taktikou by se chtěla stát masterchef – „Přece já musím být masterchef, musím jít do finále a musím to finále vyhrát….A proč? No, protože jsem podala výpověď a prodala dům!!“ – GRRRR! Takže super, že je gone!

   Ten mladý hoch mi zatím připadá skromný, pokorný a vděčný za druhou šanci. Snad si u nás nepokazí reputaci.

   Těším se na další díl (škoda, že na konkurzu nebylo více z „hvězdné pěchoty“), ale přece jen víkend přeskočit nechci. Na ten se těším také 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *