Kitchen Nightmares 7×01

Návrat do legendy jménem Amy’s Baking Company není klasickým dílem, ale přesto nebude o povedé scény nouze. Trošku jsem se ze začátku bál, že to bude samá opakovačka, ale není, nebojte. Pokud hccete vidět i kompletní animovaný skeč, který se v pořadu několikrát zmíní, máte ho tady a ještě něco tady i s českými titulky.

Další díl Kitchen NightmaresKomentářů: 17

 1. 2
  0

  ahojte tento dil a podle wiki se ma jednat o stejnou restauraci -Season 5 Episode 16 kitchen nightmares proc to v te pate serii neni ? a kde to tedy je ?

 2. 1
  0

  Oni jsou oba blázni ja pracoval asi 3 roky v bohnicích a to je přestě ten pohled jako když přivezou pacienta na hospitalizaci….TY OČI!!!

   1. 0
    0

    Protože to tak vyšlo jako release na internetu. Je v tom obecne bordel, protože třeba 7. řada vlastně neexistuje. Na ofiko stránkách je prostě pořád 6. Nebo tak nějak. Vím, že jsem se s tím celekm zapotil u KN UK.

 3. 3
  0

  Díl docela o ničem…stejně jako oni se snaží udržet a vydělávají na reklamě ač už špatné, tak stejně to dělá i Gordon…tenhle díl vůbec vzniknout nemusel, navíc se k nim ani nezašel podívat osobně. Snaží se z toho vytřískat jen větší sledovanost pro sebe.

  1. 0
   0

   Tak mozno nema cas sijit podivat,zachranuje dlase restaurace ama takyi svoje nestacilo bymu dne na vsechno,a to ze ma s toho penize tak super aspon umi podnikat

 4. 4
  0

  100x „Ještě uvidíte“, což mě vážně potřetí začalo až vytáčet (co uvidím už vím, tak držte hubu a ukažte to). A navíc mi celý díl přijde jen jako kopání do mrtvoly.

  Nicméně za to Ajvngou nemůže a díky mu za překlad.

 5. 1
  0

  Celkově mi to přišlo jako slabý díl. Záběry byly furt dokola aby to natáhli na 40min.
  Hlavně jsem pořád čekal, že ukážou jak se tam teď vaří a něco si objednají a nic.

 6. 0
  0

  Ano, jsou to magoři, ale podle mě taky dost vyčůraní magoři. Očividně dokáží na tomhle celém cirkusu vydělat, o čemž svědčí ta trička. A to, že se o nich mluvilo ve všech amerických televizích, jim udělalo taky dobrou reklamu. Negativní reklama, taky reklama, jinak už by to museli zavřít. Naopak si myslím, že teď mají kšeftů ažaž. Podle mě některé ty hysterické scény záměrně vyvolali kvůli popularitě.
  A Samy mi přišel občas, že už ho Amy tím kecáním unavuje, ale beztak se jí bojí tak radši drží hubu a krok 😀

  1. 0
   0

   Sám řiká, že jsou na tom špatně a že to bude dotovat do tý doby, dokud lidé „nezmoudří“. Pokud nezmění přístup, do pár let si nikdo na ně ani nevzpomene a stejně zavřou.

   1. 0
    0

    nezmoudří – dík, tenhle výraz je ten správnej v titlích a ne „nebudou chytřý“, opravuju

   2. 0
    0

    Přesně, ale třeba jim tímhle dílem prodloužil živobytí. Jako cukráři by se ale asi uživili.

 7. 0
  0

  Jen takový detail. Před shlédnutím jsem se znova podíval na původní díl a u flashbacků je tady poměrně dost výrazů přeloženo jinak. Nebylo by na škodu to sjednotit…já vím, jsem děsnej puntičkář. 😉 Jinak díky všem, co se podílí na provozu tohohle webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *