Kitchen Nightmares 6×12

Druhý díl povedeného Mill Street Bistra a jeho namyšleného majitele nezklame. Na žádné srdcervoucí scény nedojde, ani na kouzelnou rychlou změnu majitele. Dokonce i konečné srhnutí, co se stalo v následujících dnech je vcelku zajímavé. Tak kdo by se hned vydal do Ohia otestovat Joeova kvalitního soba? P.S. Kompletní korekce jsem neprovedl, takže klidně na chyby upozorňujte v komentářích.

Předchozí díl Kitchen Nightmares Další díl Kitchen Nightmares • Komentářů: 25

  1. 0
   0

   Hodinu a půl čekat na burger… prý nejlepší restaurace na míle daleko 😀 houska-salat-cibulka-burger s plátkem sýra-salat-BBQ omáčka-houska a napíchnout.. Když si tohle ten od starých evropských šef kuchařů (ne)vyučený arogantní rádoby frajer nedokáže zapamatovat, co v té kuchyni sakra dělá?

  2. 0
   0

   Vždycky, když se podívám na díl s nějakým totálně zoufalým blbem, vzpomenu si na tohohle sociopata a je mi líp. Tenhle fellow totiž nezklame ani s opakovaným zhlédnutím.

  3. 2
   0

   Asi tak v polovině dílů se majitelé chovají na začátku jako úplní idioti. Stejně jim ale nakonec držím palce. Tenhle cyp je ale výjimka, protože jestli se někdo může srovnávat s tou kravkou z konce 6. série, co si povídá s kočkama, je to právě on.

  4. 0
   0

   Panebože mě z tohohle dílu bylo tak trapně, že jsem to musel několikrát stopnout a rozdýchat to. Upřímně, taková debilita se nedá hrát. Gordon má fakt nervy a trpělivost, já bych toho majitele dávno prohodil zdí. Za to co se tam děje dál, přeji aby zavřel.

  5. 0
   0

   Chtěl bych upozornit na takovou drobnou chybku v 29:30 – Byl jsem naštvaná. Jinak díky za překlad 🙂 .

  6. 0
   0

   Tyjo, to byl řádně akční dvojdíl :D.

   A nejlepší je stejně ten koment na Yelpu (už po Gordonově návštěvě):
   „Last time I was there was last summer when in Norwalk for a funeral. I actually had a better time at the funeral than I did when we all went to Mill Street Bistro that weekend.“ 😀

   1. 0
    0

    :-D:-D
    A děkuji moc za překlad. Objevila jsem tyto stránky teprve nedávno (odkaz byl na csfd a je to pecka!).

   1. 0
    0

    No mě je spíš líto lidí, kteří s ním musí pracovat. Mohli tam na konci dát rozhovory s těma, co odešli – jestli sami, nebo je vyhodil.

    1. 0
     0

     Njn, holt od člověka, který má nejbližší vztah s kozlem, nemůžeš čekat, že bude umět jednat s lidma

  7. 0
   0

   Normálně si troufnu říct, že ze všech Hell´s Kitchen a Kitchen Nightmares, teprve až tady byl Gordon opravdu, upřímně, 100% nas*anej 😀

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.