Kitchen Nightmares 6×02

Noční můra v La Galleria 33 pokračuje. Přes všechny problémy a podivnosti, jsou majitelky nakonec celkem sympatické bambule. Snad se konečně proberou a začnou poslouchat, co jim šéf Ramsay říká. Tentokrát se kromě sester Rity a Lisy vybarví i jejich zaměstnanci a kdo ví, jak to všechno dopadne…

Předchozí díl Kitchen Nightmares Další díl Kitchen Nightmares • Komentářů: 20

  1. 0
   0

   teda nezlobte se na mě, ale já pracovat pod takovejhlema krávama, budu asi taky líná a všechno mi bude jedno….ta mladší je rozmazlená holčička s nulovým IQ, ta starší prudérní matrona, které není nic dobré….obě hrozně nesympatické, jak vzhledem, tak i myšlením a následným jednáním.

  2. 0
   0

   Konečně to vypadalo, že tam jsou lidi a ne herci… lehký odklon od trapného modelu „nejhorší hororový humus…zásah do nefungujícího systému…zázračný převrat během jedné noci“ …sice podobné, ale ne tak do mozku kopající nesmysl. Jak se říká „starého psa novým kouskům nenaučíš“, tudíž tyhle úžasné zvraty mi nikdy moc nejdou do hlavy. Nicméně jak jsem řekl, v tomto dílu to nebylo jak přeprogramovaní roboti, bylo alespoň znát, že se jim z toho trošičku zasekávají kolečka.

  3. 0
   0

   jenom technická, bus boy je odnašeč nádobí ze stolu, ne umyvač nádobí, je to čišnikuv asistent

  4. 0
   0

   Jak už jsem psal minule, ta Sára je tak úžasná bitch 😀

   Ale i zbytek personálu je docela solidní skvadra lunatiků.

   Majitelky jsou obě úplně vypatlané … ani ne za půl roku bude vše při starém..

  5. 0
   0

   Rita se nam zamilovala 😀
   Jinak si myslim, ze tohle dobre nepujde, pokud ty majitelky zamestnance nevyhodi a nenasadi nekoho jinyho. Kdyz jim stal Gordon za prd*li a mel autoritu, jakz takz to zvladli, ale jak ten kuchar po mesici odejde, tak si tam zase zacnou delat co chteji, cisnici nemaji zadnou autoritu vuci majitelkam a myslim, ze neni zas tak obtizny najit si nekoho jineho. Proc tam drzet lidi, co si ani nedokazou zapamatovat menu.

    1. 1
     0

     Napsala bych něco podobného, kdybych nebyla slušné děvče :D. Ale ano, taky jsem myslela, že je velmi atraktivní z tohoto pohledu. Vzhledem ke své povaze (na základě tohoto a minulého dílu) se ani ani na nic jiného nehodí…

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.