Kitchen Nightmares 5×07

Člověk si říká, že ten Gordon už nepřekvapí, ale tentokrát přišel zase s něčím jiným. Restaurace na hamburgery The Burger Kitchen je něco, co se dá nazvat peklem na zemi. Věčně se hádající rodina a nejenom to. Určitě budete koukat s otevřenou pusou jako já a zařadíte si tento kousek minimálně do top 10 odvysílaných Nočních můr kuchyně. Díl je rozdělen na dvě části. Spílejte si, nadávejte si, ale druhá část bude až za týden. Mimochodem, pokud neznáte Yelp, tak to je taková sociální síť, kde můžete najít recenze na všechny možné služby, především restaurace. A ještě Prozac – to je antidepresivum.

Předchozí díl Kitchen Nightmares Další díl Kitchen NightmaresKomentářů: 27

 1. 0
  0

  Ďakujem za preklad. (:
  Mimochodom, fluoxetin, účinná látka v prozacu vyvoláva, okrem iného, aj samovražedné sklony, čiže je ako antidepresívum mimoriadne účinný.

 2. 3
  0

  Vzal jsem jeho 250 000 dolarů, nakonec jsem mu to řekl. “Můj syn má na mě pořád velkou zlost a já nevím proč“ 😀 😀 😀 To mě rozsekalo 😀

 3. 0
  0

  nefunguje prosím opravit, jinak díky moc za tyto užasné stranky a skvělý překlad díky!!

 4. 0
  0

  Jo, a ještě mě napadlo – nevíte náhodou, jestli když nakonec navzdory snažení GR restaurace zavře, musí vrátit věci, které tam GR nechal koupit? Jasně, že vymalované zdi as ne :-), ale třeba zařízení na objednávky? To musí bý přece docela drahé.

 5. 0
  0

  Také jsem se dívala na yelp.com, a restaurace má status „CLOSED“, upřímně řečeno mě to ani moc nepřekvapuje, tahle šílená rodina by se neprobrala k normálu ani za rok, to je fakt na několik Chocholoušků 🙂 Ale když si čtete ty komentáře na yelp, je asi pravda, že v Americe jsou konzumenti docela „hnidopichové“ a Vy si musíte jako restauratér „vypíchnout“ to pro vás a vaši restauraci důležité.

 6. 0
  0

  výbornej díl, jen k překladu sem chtěl říct že když tam ten kuchař o tom synovi tvrdí že je crackhead, skutečně tim naznačuje že je na cracku a né že je psychoušek, vzhledem k okolnostem. Ta jeho holka je drogách stoprocentně a bejt v jeho situaci tak bych na cracku asi skončil taky… )) Jinak kuchař je hroznej borec, ODEČTI SI 20 BABEK NA PROZAC!

  1. 0
   0

   Já vím, co je crackhead. Taky to souvisí s tím, že neustále opakuje, ať si koupí prášky, a že všichni asi valí na LSD. Jenže jaký jedno slovo bys k tomu použil? Je to hlavně reakce na ten jeho pomatenej řev, proto jsem použil psychoušek.

  2. 0
   0

   osobně bych asi použil něco jako sjetá palice, nicméně je to bezpředmětný, jen sem chtěl dovysvětlit pro někoho komu mohlo uniknout pár souvislostí. Rozhodně ale nechci rejpat, sem z tohohdle webu nadšenej a neustále mě překvapujou tvoje překladatelská schopnosti co se týče odbornejch výrazů z oboru, dobrá práce!

 7. 0
  0

  Nééééééééé ještě nesmí být konec :/ Je mi jasné,že když si na to vzali dva díly tak to nakonec zachrání.Ale je to opravdu psycho.Majitel má dbát na vzhled,vystupování,kvalitu,finance a věci spojené s řízením.Hlavním ukazatelem není pár podívínů kteří řeknou,že jídlo je dobré.Ale kritici a nespokojení zákazníci.S trochou zdravého rozumu to člověk dokáže vyhodnotit.Vždy se najde nespokojený zákazník,ale jestli jich je víc,to je zlé.

 8. 1
  0

  Prozac! Prostě jsem si vzal peníze od něj! Tady ten papír má dokazovat, že jsem majitel! Moje Wagyu je nej! 10 šéfkuchařů! 20 lidí od obsluhy! 10 jídeláků za 16 měsíců! A jak ta bába polkne ten Blaineův burger… hotovo…

 9. 0
  0

  Masakr…..totalně zdevastovaná rodina…klobouk dolu před těma, kdo tam s nima pracuje…Šéfkuchař se šekem :-)…Gordon z toho musel bejt pěkně paf,když natáčeli tenhle díl…honem ať je tu druhej díl!

 10. 0
  0

  Sakra to je něco! 😀 Už se těšim na pokračování. Jak tam Gordon jen stál a čuměl co se to děje to mě dostalo. Ten kuchař s tim Prozacem to je řízek! 😀

  1. 0
   0

   Yum! They look mighty good!!! Here’s a new combo I rcenetly tried that was very yummy!! Chopped peaches and cinnamon chips! MmmMmmGood! Gary is very good in the kitchen! He’s great on the grill and he enjoys making breakfast, too! He also likes to do „throw it together“ soups. You never know what he will throw in there, but it is usually quite good!

 11. 0
  0

  Tak to bylo něco.Celá rodina šílená,kuchař taky na nervy jediný kdo tam byl normální byli ty holky.A kdyby mi otec vzal 250 000 dolarů tak už s ním asi nepromluvím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *