Kitchen Nightmares 5×05

Díl 5×05 je trošku jiný, než jaké jsme doteď viděli. Jde o revisited, což znamená, že se Gordon vrací na místa činu a zjišťuje, jak se některým restauracím daří i po roce. Tento díl si vybral restauraci Classic American (4×02), Davide (4×06) a samozřejmě jednu z těch hutnějších… Downcity (4×07). Vidět je ani nemusíte, protože většina děje se skládá z opakovaček a neustálého omílání těch nejvýraznějších scén.

Předchozí díl Kitchen Nightmares Další díl Kitchen Nightmares



 • Komentářů: 14

  1. 0
   0

   Hezky se na to dívá, je to šou, reálného tam nebude asi skoro nic.
   Je až úsměvné, že při návštěvě šéfkuchaře jsou židle v restauraci zaplněny vždy do posledního místečka. A co se týče zázračné proměny člověka? Lidé se nemění, a už vůbec ne zázračně.
   Překlad je perfektní, smekám vše co mám na hlavě.

   1. 0
    0

    S těma návštěvama, když je tam Gordon, tak to naopak chápu, protože jsem si všiml, že do těch restaurací zve i ze svýho twitteru a můžu ze svý slaboučký zkušenosti říct, že podobně jsem se objevil i v Jihlavě při natáčení Ano, šéfe a místa jsme si museli rezervovat. Čili tím chci říct, že když funguje šeptanda ohledně „lokálního“ Pohlreicha, tak co teprve u celebrity Gordonova formátu.

    1. 0
     0

     tak tak tam to aj vysvetlili par krat. Rozkríkne sa že tam príde. A vedeniu väčšinou len otvorí oči a sami sa spamätajú

  2. 0
   0

   Rozhodně to není zbytečný sledovat, jelikož i tak se na to dobře dívá, sestřih je krásnej a je to dobrý po takový době když se vrátí na místo činu 🙂

  3. 0
   0

   Mě to přišlo dobrý,.. to opáčko bylo možná moc rozvleklý, ale co naplat. Museli to nějak roztáhnout, aby se vešly časově do dílu.
   Vše dopadlo nad míru dobře,.. ani se mi tomu nechce věřit. Příště budou jen samý propadáky,… 🙂
   Díky za titule,.. zdravice,.. H13

  4. 0
   0

   Super, byl jsem zvědavej, jak ty Revisited díly probíhají, takže velké díky. Btw, nemáte trochu špatně napsaný čísla dílů u restaurací, kde už Gordon byl? 🙂

   Jinak zejména Classic American jsem to osobně hodně přál, protože tam to byla fajn proměna a holky si to zasloužily. 30% nárůst… wow.

   1. 0
    0

    Má na mysli očíslování jednotlivých dílů, má tam být 4×02,4×06 atd. Ale je to detail 🙂 Jinak díky za super překlady.

   2. 0
    0

    Myslí popis videa, u restaurací je napsáno že díly byly vysílány v páté řadě, ne ve čtvrté.

   3. 0
    0

    „Tento díl si vybral restauraci Classic American (5×02), Davide (5×06) a samozřejmě jednu z těch hutnějších… Downcity (5×07).“

    Mělo by to být 4×02 atd., ne? 🙂
    Jinak sorry, psal jsem to v noci a už mi to nemyslelo 😀

  5. 0
   0

   sem preskakoval az na soucasnost ..ty navraty do minulosti sou strasne zbytecne dlouhy …takze se to zkratilo na 15 minut neceho noveho….

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.