Kitchen Nightmares 4×05

U cvrčka? I tak by se možná dal přeložit název dnešní restaurace. Jenom by se tam člověk mohl trochu bát, protože to, co uvidíte, není pro slabé povahy. Podaří se Gordonu Ramsayovi zachránit další kdysi vzkvétající restauraci? Překlad pro vás připravil Denton. Zajímá nás, jak to vidíte vy. Co bylo na té restauraci asi nejhorší? Ještě upozorním ty, kteří se diví, proč je dnes 4×05 a ne 4×04, kterou nějak nemůžete na webu najít. Díl 4×04 je revisited, což znamená, že se tam objeví pouze restaurace ze 3. řady a Gordon Ramsay se tam jde podívat, jak se jim daří po roce. Rozhodli jsme se ho vynechat, protože 3. řadu jsme nepřekládali a tudíž by to nemělo moc smysl.

Předchozí díl Kitchen Nightmares Další díl Kitchen NightmaresKomentářů: 19

 1. 0
  0

  Ahoj, pri přehrávání na iPhone.. Se otevře video ale po otevření zmizí titulky. Chtělo by to nějak vyřešit na sleduju filmy titulky funguji, tak ze přehrávač v telefonu rozpozná titulky a je tam ikonka která je umožní zapnout zde nikde nic ani titulky nejdou videt‘. Titulky jdou pouze videt kdyz to video sklopím. Diky 😊😊

 2. 0
  0

  Ahoj, pri přehrávání na iPhone.. Se otevře video ale po otevření zmizí titulky. Chtělo by to nějak vyřešit na sleduju filmy titulky funguji, tak ze přehrávač v telefonu rozpozná titulky a je tam ikonka která je umožní zapnout zde nikde nic ani titulky nejdou videt‘. Titulky jdou pouze videt kdyz to video sklopím. Diky

 3. 1
  3

  Vsiml si nekdo,ze prakticky v kazdy z tech kuchyni je parta nejakejch dementnich spinavcu?:-D (Mexikancu…Hispancu,ci co.) Zadnej normalni bilej.

 4. 0
  0

  Ahojky .
  Moc si vážím vaší práce a toho co pro náš závisláky a skvělých pořadech s Gordonem děláte a hlavně chci MOOC POBLAHOPŘAT
  k narození dalšího skvělého překladatele.-d a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka. Díky.

 5. 0
  0

  Ahojky,mám problém, u dost videií kitchen nightmares mi videa hlásí, že požadované video nelze nalézt, či je označeno jako soukromé, a samozřejmě to nejde spustit =( co stím?

 6. 0
  0

  Cca 6:16 – mÍlí… jednou to tam mas spravne, podruhy spatne, nechci bejt nakej rejpal, ale je to jako pest na oko 😉

 7. 0
  0

  najlepší diel, ale chudák mitch… ten to musí mať v živote ťažké :p , takého nasraného gordona som ešte nevidel

 8. 0
  0

  Opět excelentní práce, skvělý díl. Určitě se vyplatilo počkat. 🙂 Nejvíce se mi líbí, že nepřekládáte slovo od slova, ale že opravdu přenášíte i fráze a… No prostě skvělá práce.

 9. 0
  0

  Uf, to byl šílený díl, díky moc za překlad:) Těším se na další díly:)

  Našel jsem jednu pravopisnou chybu v 1. části, v čase 06.14. „Možná se mílí“-určitě by tam mělo být mýlí (od slova mýlit se).
  Bylo tam ještě pár překlepů, ale to se dá vydržet:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *