Kitchen Nightmares 2×04

Restaurace Black Pearl (Černá perla) je další z podniků, kde je milion majitelů, ale žádný šéf. A ten, který se za něj považuje, je největší přítěž. Ani střih nedokázal zakrýt, jak je jeden z těchto majitelů nespokojený jak s Gordonem, tak i s jeho plánem přeměny restaurace. Titulky pro vás přeložil Jakub Teichman.

Další díl Kitchen NightmaresKomentářů: 25

 1. 0
  0

  Zdravím, super titulky, jen v situaci, která začíná 13:20 určitě k mušlím nemají chleba (bread), ale vývar (broth), do kterého si je můžou namočit 🙂

 2. 0
  0

  By mě zajímalo, jak to ten Gordon zvládá, má asi pět pořádu a na „starosti“ několik restaurací.

  1. 0
   0

   Sam uz nevari a restaurace jenom vlastni, na vsechno ma asi provozni, co to vedou za nej, ale stejne taky nevim jak vsechno stiha…

 3. 0
  0

  Bohužel mi přijde, že většina dílů už je na „jedno brdo“ a tak nějak nemají tu šťávu. Nicméně podívám se ráda pokaždé zas a zas. Nejvíce se mi líbí díly, kdy se hodně vaří, kdy majitelé to „jen“ neumí, ale chtějí se tomu věnovat a baví je to.

  1. 0
   0

   Předpokládám, že je to REVISITED z třetí sérky a ten by se měl taky přeložit. Možná bych mohl udělat jenom tohle krátký video s titlema, mě tak napadá…

  2. 0
   0

   Tak jsem na to mrkl a nic zajímavého tam není. Jenom si pozve Stevena (toho číšníka) a ten mu řekne, že poslední výplatní šek mu v bance zrušili a k tomu Dave ) ten největší kokůtek) prodal i tu nádrž na humry. A že hned po Gordonově odchodu to sjelo do starejch kolejí. Čekal jsem víc.

 4. 0
  0

  Myslim, ze kolem 24. minuty je tam s prichozimi hosty Jacksonovymi, kterých je pět, narážka na slavnou kapelu rodiny Jacksonových ze 70. let s názvem „Jackson 5“ nebo „The Jacksons Five“. Mozna by stalo za to, to nejak zminit v prekladu, aby to bylo jasnejsi 🙂 Jinak diky za preklad!

  1. 0
   0

   Nijak. Vrátili se k tomu původnímu a potom to zavřeli. Ještě tam byla nějaká kauza s tím, že si na web vyvěsili nějakou aféru, co měl Gordon.

   1. 0
    0

    Co jsem četla, tak to zavřeli 4 dny po odvysílání. Asi další dva týdny ještě provozovali webové stránky na kterých se naváželi do Gordona (schválně ho tam nazývali Gordy, takže je asi jasné kdo to psal) – nazvali ho pitomcem a ještě nějaké další urážky a nechutnosti, že za to mohl on a všechny změny, protože jim potom klesl zisk o 50%.

    Na youtube je krátké video z opětovné návštěvy Gordona, a na místě je už jiná restaurace a majitelé tvrdí, že jsou úspěšní. Gordon si tam pozval Steven, aby mu vysvětlil co se stalo.

 5. 0
  0

  No teda.. Ten David byl fakt „to, čím ho nazval Gordon“ =D Tak arogantního člověka jsem už dlouho neviděla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *