Hell’s Kitchen 9×05

V soutěži zůstává 13 soutěžících kuchařů a stále vznikají problémy s komunikací. Kdo vypadne tentokrát a zasloužila si to ona osoba vůbec? O dojmy se můžete podělit v komentářích a o titulky se postaral pernik.

Předchozí díl Hell's Kitchen Další díl Pekelné kuchyněKomentářů: 21

  1. 0
   0

   Projel jsem další díly a jiný série a koukám, že tenhle web má s tou stránkou nějakou spolupráci a snaží se vydělat na hloupých lidech.. Můžu vám kašlat dávat moje číslo ruský stránce za prachy.

 1. 0
  0

  – „Proč jsi zkombinoval prso a stehno?“
  – „Nepřemýšlím nad tím, prostě to udělám.“
  :)))

 2. 0
  0

  Zatím jsem na začátku dílu, neviděl jsem ani výzvu, ani vaření, ale už jen kecy Elise stačily. Ta by zasloužila opravdu zacpat ústa. Nejlíp asi pořádnym černym pt*kem. Možná by nejen přišla na jiné myšlenky, ale její čím dál zjevnější sexuální frustrace by konečně skončila.
  Háže hnuj na všechny kolem, je zcela neschopná si byť i jen přiznat sebemenší pochybení. Co s něčím takovým? Hroznej materiál.

 3. 0
  0

  I když Elise nenávidím, teď si myslím, že ani do vyřazování jít fakt nemusela – Gail mlčela a Elise na přílohách pak nemohla nic dělat. Ale to, že v úkolu měla jídlo hnusný, a pak nadávala Krupě (jejíž jídlo bylo dobrý, ale prostě jiný druh) – na jejím místě bych držela hubu.

  Jinak Gordon asi pochopil, jak to s Carrie je. Superkuchařka není, ale bylo mi úplně jasný, že její jídlo nevyberou a nakonec bude nejlepší 😀 A Gordon to asi taky tušil..

 4. 0
  0

  S vyhazovem souhlasím, možná bych dřív vyhodil Montyho nebo Tommyho z modrého týmu, ti jsou zoufalí. Gail si to ale rozhodně taky zasloužila, evidentně si o sobě dost myslela, ale neměla proč.
  Elise se opět zachovala jako ghetto trash, když ani neochutnala a vyřadila jídlo od Carrie, které by jim odměnu nakonec vyhrálo. Carrie sice nefandím, ale je dobře, že se jim to vrátilo a nakopalo je to do zadku. Ty tresty červenému týmu, ale nijak nepomáhají, jsou to prostě individualistky.

  Jinak celkově se zde zatím neprofiluje nikdo, kdo by si zasloužil alespoň černý rondon natož finále.

 5. 0
  0

  Jednou by se Elisa na mě podívala tím svým vyoraným ksichtem s očima dikobraze trpícího zácpou a takovou bych ji cásnul. Ale ať ji ještě nevyhazují, mařka mě fakt baví 😀

  Dík za titule a těším se na zítřek!!

 6. 0
  0

  Kdo vypadne tentokrát a zasloužila si to ona osoba vůbec?

  To slovo Ona by ste mali vyhodiť lebo to je sprosty spoiler už v popise videa. To už si ani popis nemôžem prečítať bez toho aby som vedel ktory tym prijde o člena ?

  Daný člen ktorý vypadol dnes sa mi nezdal úplne najslabší z jeho teamu, ale bol jedným z najslabších.

  Každopádne mne sa zdá že Red team je riadne slabý. Vééľmi slabý. Nevšimol som si že by tam mali silnych jedincov. Skôr v modrom vidim nejakých.

   1. 0
    0

    Ta osoba je rodu středního? 😀 😀 Toby musela být TO osoba 😀 😀 😀 😀

  1. 0
   0

   Už je to zmenené tak si rikejte co chcete. Ďakujem autorovi tejto stránky za všetky videá. Rád ich pozerám, preklad je kvalitný.

 7. 0
  0

  Upřímně jsem čekal, že odejde ten co má z 95% potetovaný tělo ( Tommy? ). Nikterak mi ten kluk nevadí, ale nevybavuju si moment, kdy by působil alespoň v jednom díle nějak výjimečně …..

 8. 0
  0

  v 10:41 je výraz „benediktské vejce“. Můj názor je zcela amatérský, ale řekl bych, že v češtině se používá výhradně nesklonné „vejce Benedikt“ (v singuláru i plurálu).

 9. 0
  0

  Ahoj, už jsme nedočkavě refreshovala snad každou minutu. Moc vám děkuju.

  V 00:16 „Tvoje mě názory nezajímají.“ myslím si, že by mělo být Tvoje názory mě nezajímají.

  1. 0
   0

   Opraveno.

   BTW: v sobotu bude spešl díleček ohledně zákulisí (ne všechno, ale zajímavých informací dost). Je potřeba ale vidět první řadu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *