Hell’s Kitchen 8×15

Na tento díl jste si museli počkat o několik hodin déle, ale nedalo se jinak. O překlad posledního dílu Pekelné kuchyně 8 se postaral jako obvykle fixxer a vy mu můžete v komentářích poděkovat. Nebo mu poslat nějakou tu korunu přímo na jeho PAYPAL (fixxer@hotmail.cz). Já už mu poslal. A kdo vyhraje osmou řadu? Jste spokojeni s vítězem?

Předchozí díl Hell's KitchenKomentářů: 40

 1. 0
  0

  bohužel, video nejde, porušilo autorská práva 😉 těšil jsem se na poslední díl.. tak nic :ˇ(

 2. 1
  1

  nemám rád zrzavý lidi sou to šmejdi a tady se mi to jenom potvrzuje…Russel je pěkně namachrovanej,myslí že je bůh ví co a nemá před nikim repsekt kokot!!!

 3. 0
  0

  HK8 jsem sledoval prokládaně s MCh2. Ačkoliv jindy výrazy jako „nej… v historii“ apod. beru v Ramsayových pořadech s rezervou, tentokrát to o té agresivitě platí. Soutěžící z MCh2 jsou ve srovnání s těmihle pekelníky z HK8 úplní andílci.:-D

   1. 0
    0

    Nyní pracuje jako šéfka kuchyně v LA Market se známým šéfkuchařem Kerry Simonem.

 4. 2
  0

  I když jsem vítěze už dávno znala, nedalo mi to dokoukat do konce a právě až u tohoto dílu jsem si uvědomila, jakej je ten Russell opravdu arogant. Vaří sice dobře, ale ta jeho odporná buzerace a to že svoji prohru uměl svézt akorát na zbytek týmu ukázalo, že nemá na to vézt tým natož šéfovat L.A.Marketu 🙂 Noně jsem to přála, má pro vaření větší cit a koukněte se na fotky, jak vypadá dnes, je to vážně kočka k nepoznání 🙂

 5. 0
  0

  Jsem nadšený z práce kterou Adminove a překladatelé odváději na tomto servru opravdu jsem za to vděčný ale vidět prohrat Russella to mě teda mrzí moc jsem mu to přál a ani chvili jsem nepochyboval že toho dosáhne a ještě vic po vyhrané výzvě. Gratulace pro Nonu ale přal jsem to Russelovi. Fixer a spol opravdu skvělá práce už se těšim na MasterChefa :).

  1. 1
   0

   Podle meho nazoru si takovyhle arogantni ko…(cti Russel) nezaslouzil vyhrat ani nahodou, kdyby vedl tu restauraci, tak by se mu tam zamestnanci stridali kazdy tyden, protoze by to s nim nikdo nevydrzel:D

   1. 0
    0

    Tak je pravda že se choval arogantně ale mluvilo pro něj to že měl zásobu skvělích nápadů na vaření a podle mě by si netroufnul takhle se chovat v jedne z nejlepších restaurací.

   2. 0
    0

    Na jeho obranu bych rád řekl, že jsem to jeho chování časem začal chápat. Ono to je asi frustrující, když byl pokaždý mezi nejlepšíma v úkolu, ale stejně pak plnil jeden trest za druhým, protože měl v týmu dřeváky.

   3. 2
    0

    Russel je bez nejmenších pochybností špičkový kuchař. K šéfování však patří kromě vaření také schopnost vést lidi. K biči by musel umět přidat i cukr a nevnímat jen sám sebe. Jinak v praxi neuspěje. To svádění neúspěchu na svůj tým byl absolutní vrchol. Jeho chování bylo jednoduše neprofesionální. Nedivím se Ramsayovi, že volil Nonu. Vařit umí zrovna tak a navíc získala i loayalitu lidí, proti kterým předtím soutěžila. A to se počítá.

   4. 0
    0

    Přesně tak. Russel se podle mě potopil sám v okamžiku, kdy začal vyšilovat, protože tím ukázal, že se mu při stresu začíná přehřívat mozek. Ty jeho výstupy byli nad to, co bylo nutné a paradoxně on sám začal rozkládat svůj tým. Nona, ačkoli nebyla tak rázná při řešení potíží během služby (Borise měla po druhém jeho selhání prohodit s Trevem), tak ale byla jistější volbou. Russel se ukázal být neřízená střela, díky své aroganci.

 6. 0
  0

  Gratulace Noně, zřejmě vyhrál cit nad arogancí. Z pohledu celého pořadu měl vyhrát Russell, jeho jídla i organizace byla hodnocena velmi dobře, Nona byla naopak celou dobu stranou, takže vítěze tak trochu nechápu. A v téhle poslední řadě? Nechápu v čem byla Nona lepší. Ani nedokázala vyměnit Borise, který dělal stejné chyby. A to že Russella potopilo pár jedinců? Měl vybírat trochu jinak, přece mu muselo být jasné že ho nebudou plácat po ramenou. Každopádně děkuji za překlad a videa této série 🙂

  Ps.: Konečně MasterChef 😛

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *