Hell’s Kitchen 8×02

Ani druhý díl nezklamal a soutěžící se předháněli v tom, kdo se víc ztrapní. Dočasný číšník Vinny dokonce přijde s úžasným nápadem, jak rychleji vydávat jídla, což rozhodně nezůstane bez odezvy. Vyřazování nepatří mezi moje nejoblíbenější scény, ale 8. série je v nich zatím nepřekonatelná! Máte se na co těšit. O překlad se postaral Rudwolf, jehož titulky z titulky.com okorektil, upravil a správně načasoval fixxer a Bujo7.

Předchozí díl Hell's Kitchen Další díl Pekelné kuchyně • Komentářů: 29

  1. 2
   0

   Nikdy jsem se nedotkla sushi, protoze nevarim Cinskou kuchyni. Toto muze vzniknout jen v emerice, uprimne jsem se posral smichy.

  2. 0
   0

   Vážně mi přijde, že některým soutěžícím schází rozum. Sushi, že je čínské? Je to asijské jídlo, které oficiálně vzniklo v Japonsku, když jsem kuchař, tak bych o jídle mohl alespoň něco základního vědět.

  3. 0
   0

   Podle mě to ten Raj vyhraje, producenti si ho tam nechávají jako lákadlo, co příště zas vymyslí 😀

  4. 0
   0

   Jak jsem viděl „next time“ na konci tak už se nemůžu dočkat příštího týdne. Osmička je vážně ostrá -„vyřazování“ moc se mi to líbilo a jak vidno ještě bude asi větší pr**l. Díky za překlad Hells Kitchen ale i dalšího všeho na čem děláš a já to hltám každý týden. Díky

  5. 0
   0

   Tak to má opravdu pěkně ostrou šťávu. A vyřazování, opravdu o kvalitě. Příjde mi, že v 10. sérii už museli lidi dělat nějakej psychoposudek, už ať je další díl. Super díky za překlad.

  6. 0
   0

   na titulky.com jsou pouze první dva díly, doufám, že budou následovat i ostatní. překladatelům patří velký dík!

  7. 0
   0

   Mě byl třeba Clamenza sympatickej, mám nějakou slabost pro italo-američany. Ale Raj je fakt debil.

  8. 0
   0

   Raj mi přijde skutečně mentálně retardovaný. Ta poznámka o překvapivosti, že ještě není ve vězení nebo blázinci, byla trefná. Neměli by ho ani pouštět do kuchyně, je tam oheň, ostrý nástroje, to fakt není pro dítě jako on vhodný.
   U Sabriny se zas projevuje americká výchova. Dělejme z dítěte jedinečné dítě, které má vždy pravdu, kterému se nemá odporovat, a takhle to dopadne.
   Bohužel si myslím, že tihle dva se dostanou do posledních čtyřech nebo pěti, protože jsou nejvýraznější.

  9. 0
   0

   Nechápu proč dali Curtise na dělání sushi když ho při soutěží zkazil a ani se do ní proto nezapojil? A proč mu tam nadává Trevor, kterej ho zkazil naprosto stejně?

    1. 0
     0

     Tak když ho prostě neumí tak asi dojem nenapraví ne?

     Měli tam dát právě někoho, kdo sushi umí perfektně a Curtis mohl napravit dojem třeba u ryb, mas

   1. 0
    0

    Taky jsem koukal, jak ten brejloun najednou nadává na cizí sushi,
    ale od něj samotnýho vypadalo jak z desetibarevný plastelíny.

   2. 0
    0

    Prostě měl smůlu, že to sushi dělat neumí, tak měli vybrat někoho jiného. U červeného týmu to taky nedělala ani jedna z těch holek, co to při úkolu zkazili. A Trevor je pěknej zmetek. Pokud si vzpomínám tak v prvním díle neuměl udělat ani salát a to je o hodně jednodušší než to sushi, tak ať nepiskuje. Ale asi nejvíc mě nadzvedl Rob, když prohlásil, ať si to vyžere sám….. Myslím, že tenhle nafoukanec nepochopil základní věc, že aby mohl vyhrát jako jednotlivec, musí nejdřív uspět jako tým, jinak poletí všichni. Takže místo aby mu pomohl, tak se jen usmívá….. to dostatečně svědčí o tom jaký je!

   1. 0
    0

    Vzhledem k tomu, že Raj je z 8. serie a Clemenza z 9. tak to bude přesně naopak 😉

    Clemenza byl Raj v přestrojení

  10. 0
   0

   Heh tahle serie Pekelné Kuchyně začíná být čim dál tim lepší už se nemůžu dočkat 3. dílu 🙂 díky admin skvělá práca nice překlad 🙂

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.