Hell’s Kitchen 14×11

Legendární chuťový test je tady? Kdo má jenom kupu řečí a neucítí nic? O titulky se postarala Jitule titule.

Předchozí díl Pekelné kuchyněDalší díl Pekelné kuchyněKomentářů: 7

 1. 0
  0

  Zdravím, vím že píšu koment 6 let po premiéře, ale tohle mě nasralo, Josh totálně podělal tuňáka, buzík utíral talíře zasranou utěrkou, ale vyhodí Randyho protože mu nachystali 4 talíře navíc, který chystal Milly, tak tomu říkám fér soutěž, za tohle měl Ramsyho poslat do hajzlu.

 2. 5
  1

  Tak to bylo trochu sprosté, že vyhodil Randyho, ačkoli vyhráli večerní službu modří, nemyslíte? Jinak nechápu, jak někdo může sníst čtyři chody a dezert-nebyly to žádné malé porce.

  1. 2
   0

   Keby len to, ale jednoznačne mal letieť Josh. Nerozumiem prečo zvolil Randyho… pre štyri či šesť tanierov naviac? To je čistá blbosť, je síce taký svojský, ale neurobil nejakú obrovskú chybu. Zato Josh spackal na večernej službe čoho sa chytil. Proste ho tam drží len a len kvôli sledovanosti, kvôli ničomu inému. Pre mňa je jednoznačný obľúbenec Mily či, ako sa píše. Od začiatku mi je sympatický, variť vie, nevystrája. Proste ideál.

   1. 4
    0

    Randy na to neměl, tak ho poslal dřív domů. Dalším díle to podle mě schytá Josh (pokud se nějak extrémně nezlepší)

   1. 7
    0

    Tohle se už taky řešilo mockrát. Dřív tady byl i červený text upozorňující, že v komentářích se řeší aktuální díl. A součástí toho je i řešit kdo a proč vypadl. Nemusel jsi se dívat na komentáře, když jsi to ještě neviděl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *