Hell’s Kitchen 13×01

Terka se po MasterChef Juniorovi se po fixxerovi ujala další klasiky: Pekelné kuchyně. Je tady tedy již 13. řada (ano, vím, v USA už jede 14., ale co naplat, jedeme postupně). Takže pojdˇme na to? Kdo je pro vás ze soutěžících nejsympatičtější, a kdo naopak nejméně? P.S. Lepší kvalita na YouTube není… Pokud ji chcete, musíte si stáhnout díl a titulky zvlášť.

Další díl Pekelné kuchyně


 • Komentářů: 16

  1. 0
   0

   Ona ani ta kvalita na torrentech neni buh vi jaka. Kazdopadne diky za titulky, posilam palec (y)

  2. 0
   0

   Sympatické a nesympatické… na to je asi ešte skoro. Rozhodne najsympatickejšou postavou je pre mňa Denine… vzhľad je vzhľad no 😀
   Za mňa som nadšený, vždy sa teším na Gordonove: “ You, you, you, you, you, you and you get…“ proste to ma vždy najviac dostane 😀 Po tých dieloch MasterChefa už som ho potreboval vidieť v akcii. Hells Kitchen nikdy nesklame a pobaví. Aj keď ma prekvapila hladká služba ženského teamu. Žeby príchod ďalšieho ženského teamu, ktorý bude valcovať všetky úkoly a večerné služby?

  3. 0
   0

   Máte taky někdo ten obraz tak malej? i když dám roztáhnout obraz tak to není přes celou obrazovku.

  4. 0
   0

   Díky za překlad, už jsem byla natěšená na novou řadu. Mám takový blbý dotaz – když už jede 14.série a tahle 13.má už venku všechny díly, proč bude další díl až za týden? Nemyslím to nijak zle, jen mě to zajímá. Chápu, že překlad vám zabere nějaký čas.

   1. 1
    0

    Je to přesně tím… Překlad jednoho dílu zabere čas (kolem 10 hodin – je to dost upovídaná záležitost, která se musí i načasovat, aby se všechno pěkně vešlo a divák to stačil učíst). A ještě dělám korekce vždycky. A k tomu je potřeba každý týden vyplodit jeden díl…

    1. 4
     0

     Tak to fakt díky za překlad, že to pro nás děláte…

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.