Hell’s Kitchen 12×13

Dnes dostanou kuchaři poprvé šanci výrazně promluvit do toho, co se bude ve službě vařit. Titulky pro vás přeložil fixxer.

Předchozí díl Pekelné kuchyněDalší díl Pekelné kuchyně • Komentářů: 9

  1. 0
   0

   Gabriel má vypadnout už delší dobu… Ale Gordon to dělává, že si ty největší nuly nechává a zbavuje se jich až těsně před koncem (např. MCH05-Cutter). Proč, to už nechápu…
   Každopádně, když hledá talent, vítěz je jasný – Rochelle! Už jen z lidského hlediska je pro mě favoritkou…

  2. 0
   0

   Jason je fakt kokot. Urážet lidi jen proto, že jim nechutnají houby je ubohé…….

   S vyřazováním celkem spokojenost. Když někdo pořád předhazuje kolik má zkušeností, tak by měl excelovat a ne mít problémy se základy vaření. A nemyslím si, že bude dlouho trvat, než ho bude ten druhý umělec se svými nekonečnými výmluvami následovat.

  3. 0
   0

   Je opravdu nepochopitelný, že 90% všech kuchařů jsou kuřáci, pak se nemůžeme divit, že nepoznají proč, to není dostatečně okořeněné, či málo slané a když mají pásku přes oči a zkoušejí hádat, jakou surovinu mají v ústech, je to někdy tragikomické. Tím se nechci nějak povyšovat, ale je patrné, že to je handicap.

    1. 0
     1

     Ľudia ktorý nepracovali v kuchyni, prosím nevyjadrujte sa. Cigareta je veľmi často to jediné čo aspoň trocha upoojí nervy. Inak, poznal som kuchárov ktorý vyfajčili balíček cigariet ale v práci nikdy nesmrdeli.

  4. 0
   0

   Teda dnešní díl dobrý ale na příští se těším už aby bylo úterý!! 😀 Jinak super a myslím si, že už bylo na čase aby vypadl. Od začátku mi neseděl. 😀

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.