Hell’s Kitchen 12×03

Posledně se Pekelná kuchyně rozloučila se soutěžící, které bylo všechno jedno. Měli by tedy zůstat ti, kterým jde třeba i o výhru. Dnešní úkol bude trochu zemědělský a pochopitelně rozhodne o tom, kdo si před službou odpočine, a kdo bude za trest pracovat.Titulky pro vás přeložil fixxer.

Předchozí díl Pekelné kuchyněDalší díl Pekelné kuchyněKomentářů: 15

 1. 0
  0

  Whoa… už se těším na příští díl 🙂 Jinak, neměli by to být na rozdíl od Masterchefa profíci ve vaření? Všichni se osočují a každej něco zkurví… Z čeho chce Gordon vybírat?

 2. 0
  0

  Tak co, jak dlouho bude trvat, než se jim podaří dokončit celou večerní službu? 🙂 🙂

 3. 0
  1

  Já si nemůžu pomoct ale ti amíci mi přijdou strašně zdegenerovaní a neschopní, se řízne do prstu a už volají sanitku už se radši dívat nebudu nebo se vždycky naseru co to tam je za k….ty.

  1. 2
   0

   Vzhledem k tomu jak mají ostré nože a kolik je nervových zakončeních v prstu. Věřím že jejich říznutí je opravdu bolestivé. Popros někoho ať ti zaryje nehet do bříška nějakého prstu a uvidíš jak dlouho to vydržíš a pak si představ že do půlky zajedeš nožem…

  2. 1
   0

   Věř tomu nebo ne, ale to o co se říznul je v kuchyni jedna z nejhorších věcí o které se říznout můžeš. Když jsem se učil na kuchaře tak jsem se řezal a pálil poměrně často takže věř tomu že to bolí pěkně kur.vsky.

 4. 0
  0

  Pratele, tak jsem zkusil nemozne, koupili sme si domu lososa, no jasne, ne celyho, jen dva blby kousky a ja to zkusil proste usmazit a co se nestalo, podarilo se mi to 🙂 Nutno dodat ze moje znalosti co se kuchyne tyce konci u uvareni polevky z pytliku a ohrivanim parku (no dobre, neco dal se najde ale to je jedno). Nespalil jsem to, dopekl jsem to, snedli sme to s polovickou a dobry. Ano, nestal mi za zadkem Gordon a nerval na me + 150 kamer. Tim chcu rict, jak sakra muzou lidi co se varenim zivi (teda asi) davat syrovyho treba toho lososa jak v tomhle dile? Nebo to byl halibut, to je fuk. Neskutecna sebranka, jeden umi min jak druhej, ale kazdej je mistr sveta.

  Osoba co vypadla … idc, je jich tam na vyhazovani jak much na krave.

  howg a diky za preklad 🙂

  1. 0
   0

   No, třeba by ti ho Gordon vrátil jako přepečeného 🙂 🙂 🙂 🙂

   Vím, že to nemají jednoduchý, ale ty kamery jsou velmi dobře skryté a oni je ani nevidí. Něco jiného by bylo, kdyby jim za zadkem neustále postával kameraman. Na druhou stranu je to reality show a ti lidi tam jdou dobrovolně, nikdo je nenutí a to, že je sledujou pomalu na každém kroku k tomu prostě patří a oni s tím souhlasí.

   A máš naprostou pravdu co se vaření týče. Pokud se někdo hlásí do soutěže, kde je hlavní cenou pozice šéfkuchaře s ročním platem čtvrt milionu dolarů, tak by do háje měl umět vařit (nehledě na to, že ta jídla se tam pořád opakují)! Uznávám, že i mistr se může utnout, ale servírovat např. nedopečené kuře, když jasně vidí při krájení, že není hotové a jde tedy o zdraví, je rovnou na vyhazov z kuchyně!

   Vyřazování…. – kdyby vyházel min. půlku u obou týmu, udělal by nejlíp a ušetřil si spoustu nervů 🙂

   1. 0
    0

    Právě, jdou tam dobrovolně. Proto nechápu jedince jako byla ta Nicole. Přihlásí se do soutěže a potom se tam na všechno totálně vykašle a nedělá vůbec nic. Při vyřazení pošle Gordona do prdele a jede domů. Poněkud zvláštní mentalita.

   2. 1
    0

    Všetci tam idú s predstavou aký sú úžasný. Ale štandard ktorý chce GR je podstane inde ako sú zvyknutý. Ps. Mám otázku, za koľko si toho lososa pripravil? Potom urob 20 – 30 porcií, v súvislej službe s ostatními ktorých potrebuješ a ktorý ťa tiež podstatne limitujú. Doma je každý hrdina.

 5. 1
  0

  Proboha na co ta Simon ujíždí? Tohle fakt není normální. Má štěstí, že šla sama. I kdyby přežila tohle vyřazování, tak s tím jejím přístupem by ji Gordon stejně hodně brzo vyrazil.

  A ti dva mohli jít taky! Žádná ztráta pro modrý tým. 🙂

 6. 0
  0

  Ah zase tenhle jeblý přehravač ten fakt nesnášim 😀 😀 ale jinak jako vždycky super prace gordon.ura 🙂

 7. 0
  0

  Je tam chyba, když v 15. minutě vyhlašuje skóre jídla od Joy, řekne pět z pěti a v titulcích je čtyři z pěti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *