Hell’s Kitchen 11×05

Scénář Pekelné kuchyně je vždy podobný. Dopoledne se koná týmový úkol, kde kuchaři soutěží o odměnu a večer nebo až druhý den je restaurace otevřena veřejnosti a kuchaři bojují při večerní službě. Tak přesně takové páté pokračování Pekelné kuchyně nebude. Šéf Ramsay soutěžící opět něčím překvapí a pro některé to překvapení nebude příjemné. Titulky pro vás přeložil fixxer.

Předchozí díl Pekelné kuchyněDalší díl Pekelné kuchyně • Komentářů: 29

  1. 1
   0

   Nevim proč, ale mám pocit, že Ramsey nevyhodí Nedru, ale zamíří pro výběr k modrejm a odnese to Jeremy. Dobrej díl, úplně jsem dostala chuť na lívance 😀 díky za titulky 🙂

   1. 0
    0

    No vzhledem k tomu, že Nedra je dost jasně vidět na ukázkách z dalšího dílu, tak je jasné, že ona to nebude. Ale ať jsem se dívala, jak jsem se dívala, na žádném prostřihu se neobjevil Jeremy.

   2. 0
    0

    Ty závěrečný prostřihy na příště jsem moc nesledovala.. ale je to asi víc než jasný, navíc budu moc ráda, až odejde.. je hrozně divnej a zpomalenej, na můj vkus až moc 😀

  2. 0
   0

   Pokračování příště ? vážně ? dělaj si ze mě prdel ? 😀 ale jinak supr překlad díky ! 🙂

  3. 0
   0

   Pokračování příště? Mein gott. No jsem zvědavej, koho pošle domu, teda jestli vůbec někoho. Díky za titulky.

  4. 0
   0

   No vím sice, že v originále Jeremy říká, že měl mrtvici, nejsem sice doktor, ale říkám si, že by tam měl být spíše infarkt. A kolik, že mu to vlastně je? Kdyby začal hubnout, tak by neměl takové potíže. Chápu, že pokud konzumuje tak velké a kalorické porce, tak mohl zkolabovat z hladu. A pokud se tak stará o své zdraví, že nechce další infarkt, tak ať s tím něco udělá. Ta porce jídla co vyndal z lednice by stačila pro čtyřčlennou rodinu!!!!!!!

   1. 0
    0

    Ne, je tam správně mrtvice neboli cévní mozková příhoda. Infarkt je něco jinýho a ano, na ten má obezita vliv velký. Pro více vzdělávácích zdrojů ti doporučím strýčka Google.

    1. 0
     0

     Samozřejmě že vím, že je v tom velký rozdíl. Jen jsem nadhazovala názor, že si myslím, že měl spíš infarkt a jen se přeřekl, nebo si nebyl sám jistý co to vlastně měl.

   2. 0
    0

    Já zkoušel víc různých slovníků a zdrojů a všude bylo, že stroke je mrtvice, teda mozková příhoda. Je to teda divný. Tomu klukovi je 22 a má za sebou už tohle? Jestli se bude takhle cpát, tak se nedožije Kristovejch let.

    1. 0
     0

     Mám ve svém okolí slečnu, které bylo 19, když ji ranila mrtvice. A ta holka byla zdravá sportovkyně, prostě jí v mozku praskla céva a bylo. Když člověk zdědí sklon k trombózám apod., tak s tím nic moc neudělá. Tak doufejme, že jeho to znova nepotká 🙂

  5. 0
   0

   34:12 je evidentně vidět, že ten lívanec od modrých je spálený. No je vidět, že i Ramseyho je možné oblafnout 🙂

  6. 0
   0

   Také děkuji za titulky. Patřím mezi nedoslýchavé a titulky mi umožňují naplno si užívat Gordona v akci:) Ještě jednou díky:)

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.