Hell’s Kitchen 10×13

Soutěžící kuchaři dnes mají jen jeden úkol. Realizovat menu, které si sami navrhli a sestavili. Že to nebude úkol jednoduchý, to je jisté, zvlášť když šéfovi nic neujde a v obou týmech se nacházejí jedinci, se kterými není lehká spolupráce. To ostatně bude hrát roli i při vyřazování. Titulky pro vás přeložil fixxer.

Předchozí díl Pekelné kuchyněDalší díl Pekelné kuchyně • Komentářů: 26

  1. 1
   1

   konečně ta nechutná špína je v tahu štětka vyjebaná fuj hnus ble tpč ani vlak bych si o ni neopřel

  2. 0
   1

   uff .. tak Tiffany je pryč .. teď se zbavit ještě Barbie … a budu se na to koukat s chutí … ale tyhle ksichty mě fakt štvaly 😀

  3. 2
   0

   V tomhle dile mi prijde,ze Ramsay klade vetsi naroky na Christinu.Podle predchozich serii bych rekl,ze v ni neco vidi a ani se nedivim.Zbytek jsou vesmes namysleny borci,ktery by ve finale rekli,ze vari lip nez Gordon..treba Clemenza 😀 No sem zvedav kdo se jak projevi..Diky boze za tu prasnici,ta byla fakt tragicka..

  4. 1
   0

   Konečně ta prasnice vypadla. Trochu mě štve Kimmie ta je fakt jak megaděcko. Cělkově Christina je good a i Barbie simyslim, že je fajn kuchařka. Rozhodně na ní je hodně keců, mnohdy si tonezaslouží. PS : to jak tam všichni hulí je strašně nechutný.

  5. 1
   0

   Ano! Ještě Kimmie a budu vážně šťastná.

   A nechápu, co maj proti Barbie. Ty si na ní najdou fakt všechno. Navíc ty její ksichty mě baví a přesně vystihuje všechny ty husy tam.

  6. 0
   0

   No konečně… to to trvalo. Nejen, že je to prase, ale navíc jí je očividně vaření „někde“.
   Clemenza mě začíná štvát, jak se neustále obhajuje, když ho někdo nominuje. To je fakt děs. A ještě když třepe tou hubou a lítá z něho pot… příšerný.
   Fandím Justinovi, je nejlepší a navíc je i sympaťák. Dokonce mi přijde, že je tam nejmíň sprostej ze všech.

  7. 0
   0

   Nejlepší je BARBIEEEEEEEE … její charakter a hlavně ty její ksichty … 😀 😀 ….. prostě doufám že to vyhraje ona a nebo DANA … jinak ostatní mi jsou ****** =)

  8. 0
   0

   No pořád nechápu co tam ještě někteří lidi dělají….dokončili snad někdy oba dva týmy službu až dokonce? To je opravdu katastrofa, už jich tam není tolik a oni dělají takové chyby, že neuvaří brambory…opravdu být Remsym tak je vyhazuju po dvou.

   1. 1
    0

    a pak nastoupí Gordon se Scottem a vypadá to, že by to ve dvou odvařili líp i s prstem v prdeli 😀

  9. 0
   1

   Barbie je ta nejhorsi vec v Hell’s Kitchen zaroven s Robyn… Barbie ve 35:53, pokazdy kdyz to vidim tak mam chut vsechno rozmlatit…

  10. 1
   0

   Kriste.. ten Clemenza je takovej protivnej sud. Ty jeho gesta a ten jeho hlas..

   Dana je zase strašně afektovaná na kameře jak tam sedí a odříkává co se stalo, co si myslela apod. děsný..

   Být Gordonem tak bych nechtěl ani jednoho do svý restaurace..

   fandím Barbie 🙂

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.