Hell’s Kitchen 10×09

Potom co minulý díl ozdobily michelinské hvězdy a jejich držitelé, se dnes vrátíme k základu a tím je letošní cena. Steakhouse potřebuje kuchaře, kteří bezchybně zvládají přípravu steaků. A tak se celá epizoda točí právě kolem různých druhů hovězího a kolem hazardních her. Červený tým jako vždycky ukáže, jaké panuje mezi jeho členkami fér kamarádství a nakonec dojde i na velkou bolest. Titulky pro vás přeložil fixxer.

Předchozí díl Pekelné kuchyněDalší díl Pekelné kuchyně • Komentářů: 24

   1. 0
    0

    Proč by to měl vyhrát? Že dělá šaškárny na kameře? Za to si to zaslouží? Proto je borec?

    „Such a child.“ – David Martinez

  1. 1
   0

   Tato série je trochu zvláštní. Ty soutěže jsou trochu trapné, ale nezbývá než věřit, že to opravdu chutná, nebo nechutná. Ochutnám to těžko. Od Tiffany bych taky nic nejedl. Je nechutná od pohledu!!
   PS :Také mi to kouření vadí. A neříkejte kdo je kuřák, že mu po umytí nesmrdí ruce. . Sám jsem kouřil a co jsem poté cítil, když jsem přestal, bylo neskutečný. Vůně, ale i smrady.. Podle mě je v dnešní době kouřit fakt pošetilost.. přestal jsem v 1995, kdy se konečně provalilo, že je to svinstvo. Když šly na krabky varující nápisy, bylo jasný, že je to jen ochrana firem proti žalobám a ne ochrana dětí a spotřebitele.

  2. 1
   0

   Od Tiffany bych nikdy nic nejedla. Fuj fuj. Nedávno jsem se taky řádně spálila od oleje. Chvilku jsem nadávala a chladila. Řekla jsem si, že je to vcelku ok. Ta pravá bolest přišla až za pár hodin, takže… dobrou noc Kimmie :D.

  3. 1
   0

   Největší zlo je tiffany. Je mi z ní zle. Ten ksicht je stašnej, její chování a vystupování. Neuvěřitelně falešná kráva! A ještě mi tam dost překvapuje, jak většina těch kuchtíků čadí. Chápu, že kuchař neni žádnej intoš, ale hulit a přitom pracovat rukama, kdy jinejm lidem nandavám jídlo je pro mě fakt humus. PS: fandim Christině. Je super.

   1. 0
    0

    Něco jako hygiena před prací určitě znají a nemohli by si dovolit vařit s neumytýma rukama. Spíš by ses divil, kolik jídla si snědl ty od kuchaře se smradlavýma rukama.

    1. 0
     0

     snědla… Nechodím do restaurací, kde si kuchař dovolí vařit neumytej.

    2. 0
     0

     Luci, jsem servírka a buď ráda,že nevidíš do kuchyně,věř mi že bys jedla pro jistotu jen doma…

    3. 0
     0

     No tak sež servírka a kde? Někde v hospodě na růžku ne? Já jim o Pohlreich a špíny se nebojim. Souhlasím s Luci, je to HNUS

    4. 0
     0

     Solami klid 🙂 vážně si myslíš, že kuchyně v restauracích vypadají tak jako v tv? Neblázni 😀 jo a opravdu nepracuju v hospodě na růžku, nicméně si mě opravdu pobavil. Tím nechci tvrdit, že jsou kuchyně hnus a špína, nicméně věř mi do čistoty kuchyně doma to opravdu nemá…

   2. 0
    0

    Aspoň se může každý přesvědčit, jaký nesmysly blábolí různí aktivisti, když tvrdí, že v USA je kouření pomalu trestný čin.

  4. 0
   0

   A tohle jako vážně? :D…Tak zlý ženský jsem jak živ neviděl. Z Barbie mám taky dost…Jak pořád dělá ty svoje udivený výrazy…A nejvíc, když si nasadí ty svoje ujetý brýle :D…A Kimmie vražte konečně dudlík do čuni ať furt nebečí. Jako jo, asi to bolelo to spálení, ale dělala, jak kdyby jí usekli ruku :/…No prostě mařky komat hard 😀

  5. 1
   0

   jestli někoho nesnáším tak jednoznačně Tiffany… Je nesympatická od prvního dílu… A jen zázrakem dycky nějak propluje do dalšího dílu.. Ať už je prosím pryč…

  6. 1
   0

   náhodou celkem dobrej díl 🙂 a jak říká Kimmie: „Když nevíš co, tak to kur*a usmaž!“ 😀

  7. 0
   0

   takže jsem čekal týden na pro změnu vyrovnanou uvodní soutěž….kde na automatech se nic ani jednou neopakovalo (jaká náhoda) a pak kotel žvanění a nakupovaní? :/

   1. 0
    0

    Tím se samozřejmě nechci dotknout toho, kdo dělal titule. (opět skvělá práce a občas jsem se v určitých momentech zasmál 😀 :))

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.