Gordon Behind Bars 1×01

Gordon Ramsay se vydává do brixtonského vězení, aby tam rozjel kuchyni, která dá práci vězňům a vydělá nějaké ty peníze. Povede se mu to, nebo pohoří jako papír? Práce se zloději, násilníky a feťáky asi nebude procházka růžovým sadem. Anglický přepis z odposlechu přepsal pernik, já už jenom přeložil první díl, o další se postará zase pernik.

Další díl Gordon Behind BarsKomentářů: 23

  1. 0
   0

   Tohle je skutečná věznice, to není žádná realityshow nebo Masterchef, kam jdou lidi dobrovolně a ví že budou v televizi.

   1. 0
    0

    Nepovídej, ale určitě těch vybraných 12 podepsalo nějakou smlouvu apod. tak nechápu proč tam jeden z těch 12 měl rozmazaný obličej

   2. 0
    0

    Je tam celkem dobře vidět, že moc dobrovolníků se mu nenahlásilo a ty co jo, stojej za pytel. Asi když je bral, tak rekli, že do programu jdou, ale nechtějí, aby je nekdo videl. preci jenom byt v lochu neni asi zrovna neco, cim se clovek chlubi. A jelikož nemel zrovna ty nej makace, rad je vzal i pres ty rozmazany obliceje.

 1. 1
  0

  Kdyby věděl, že bude vařit u nás tak bych šel vylópit banku 😀 …Super díl, díky

 2. 0
  0

  jako po dlouhý době něco do čeho sem se úplně zažrala, ale i u nás v ženských věznicích fungují tyto programy např tam plní čokoládové bonbony tak proč by nemohli vařit

 3. 0
  0

  Super, alespoň to má pořádný grády, tady musí být Ramsay hodně opatrný na slovník… Už se těším na další díl.
  Jinak děkuji za super titulky…

   1. 0
    0

    Tim to asi nebude, predtim me vsechny dily slapaly. Ted nejde spustit zadny.

   2. 0
    0

    „nejde spustit“ – musíš být konkrétnější. Píše to něco, co se zobrazuje atd… + zkusils jiný prohlížeče? Aktualizoval jsi Flash?

 4. 0
  0

  Takova pikantnost k ty Gordonove odvaze – chodil nekolik mesicu pred zacatkem nataceni na lekce sebeobrany… Takze mel aspon nakou prupravu.
  A v jednom rozhovoru i rikal, ze kolikrat mel dost nahnano.

 5. 1
  0

  Gordon musí být neskutečně silná a působivá osobnost, když v podstatě dokázal zkrotit kriminálníky nejhrubšího zrna, kterým na ničem nezáleží.

 6. 3
  0

  Historický moment – v Gordonových očích je vidět skutečný strach!!!!! 🙂 ….čemuž se ani v nejmenším není co divit. To je jedna věc….další věc je ta – vysvětlí mi někdo konečně, vzhledem k tolika pořadům které Gordon dělá, kde pořád bere čas a energii??? 😀

 7. 5
  0

  Zloději, násilníci, dealeři, feťáci, vrahové a mají na výběr z pěti jídel! O tom si děti ve školních jídelnách mohou nechat jen zdát 🙂

 8. 0
  0

  Gordon je frajer že se do něčeho takoveho pustil já bych na to odvahu 100% neměl. Jinak super a díky za překlad a upload :).

 9. 0
  0

  je zajimavy ze ten white trash co tam nejvic blbe zvanil a nikdy nemakal sedel jen za corky… jo, kdyby sedel za vrazdu tak se chova uplne jinak.

 10. 1
  0

  mazzeec..a je taky huztý vidět gordna trošku v jiný situaci ,,tady asi nikomu neřekne čuračí hlavo .o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *